Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Acar, İl Genelindeki Ortaokul Kurum Yöneticileriyle Bir Araya Geldi

Acar, İl Genelindeki Ortaokul Kurum Yöneticileriyle Bir Araya Geldi
  • 13.12.2019
  • Acar, İl Genelindeki Ortaokul Kurum Yöneticileriyle Bir Araya Geldi için yorumlar kapalı
  • 23.404 kez okundu

İl Milli Eğitim MüdürüFahri Acar İl Genelindeki Ortaokul Kurum Yöneticileriyle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar merkez ilçe dâhil olmak üzere tüm ilçelerdeki ortaokul yöneticileriyle Artvin Öğretmenevi Toplantı Salonunda bir araya geldi.Gerçekleştirilen görüşmelerde, okullarda yürütülen eğitim faaliyetleri, ara tatillerde yapılacak çalışmalar, okulların fiziki durumları, öğrenci-öğretmen sayıları, destek eğitim personelleri, taşımalı öğrenciler, sınıf, derslik, atölye, laboratuvar vb. eğitim ortamları, öğrenci pansiyonları, akademik başarıyı arttırmak için alınması gereken tedbirler, okul güvenliği? gibi konularda istişarelerde bulunuldu.

Acar; toplantıda ortaokul kurum yöneticilerinden okullarında yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri ve uygulanan proje çalışmalarıyla ilgili brifing aldı.

Acar, “Bu makamlarda bulunmaktaki asıl görevimiz şehrimizin çocuklarına sunduğumuz eğitim hizmetinin niteliğini arttırmaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde ekip ruhuyla çalışarak çocuklarımıza ve bu şehre hizmet edeceğiz. Hedefimiz milli ve manevi değerlerine bağlı, bu bağlılığı akademik başarıyla taçlandırmış “iyi ve başarılı insanlar” yetiştirmektir. Bu amaç doğrultusunda yapılan her faydalı çalışmaya Milli Eğitim Müdürlüğümüz tüm imkânlarıyla destek olmaya devam edecektir.” ifadelerine yer verdi. Hacer ERER

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ