Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

AÇÜ’de Tanju Çelik Rüzgarı Esti

AÇÜ’de Tanju Çelik Rüzgarı Esti
  • 12.12.2019
  • AÇÜ’de Tanju Çelik Rüzgarı Esti için yorumlar kapalı
  • 23.498 kez okundu

Artvin Çoruh Üniversitesi Nihat Gökyiğit Kongre Kültür Merkezi’nde sahne alan Artvinli sanatçı Tanju Çelik Konserine müzikseverler yoğun ilgi gösterdi. Konsere Artvin Çoruh Üniversitesi öğretim üyeleri, öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı.

Konser esnasında Artvin’in yetiştirdiği bir insan olmaktan büyük gurur duyduğunu vurgulayan sanatçı Çelik,  “Artvin’de doğup büyüdüğüm topraklarda konser vermek benim için çok büyük bir onurdur. Artvin Çoruh Üniversitesi’nde şarkılarımı seslendirmekten ayrı bir keyif alıyorum” diyerek üniversite yetkilileri dahil olmak üzere  herkese ayrı ayrı teşekkürlerini iletti.

Karadeniz ezgilerinin yanı sıra günümüz pop şarkılarına da yer veren sanatçıyı müzikseverler alkış yağmuruna tuttu.Hınca hınç dolan salonda birçok müziksever konseri ayakta izledi. Konser salonunu dolduran vatandaşlar hem Karadeniz müziğinin eşsiz ezgilerine hem de Tanju Çelik’in o büyülü sesi ile söylediği Karadeniz Türkülerine doydular. Konsere gelenler unutulmaz anları yaşarken, Artvinli sanatçı Tanju Çelik’te memleketinde gördüğü ilgiden dolayı Artvin’den mutlu ayrıldı.

Ç.P.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ