Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

AK Parti Artvin Milletvekili Balta: Hopa’nın AK Partiye Desteğini Biliyoruz!

AK Parti Artvin Milletvekili Balta: Hopa’nın AK Partiye Desteğini Biliyoruz!
  • 02.07.2018
  • AK Parti Artvin Milletvekili Balta: Hopa’nın AK Partiye Desteğini Biliyoruz! için yorumlar kapalı
  • 2.821 kez okundu

AK Parti Artvin Milletvekili Av. Erkan Balta, 24 Haziran Cumhurbaşkanı Seçimi ve Milletvekili Genel Seçiminin ardından ilçelere teşekkür ziyaretleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

Hopa’da partililerle bir araya gelen Balta burada bir teşekkür konuşması gerçekleştirdi. Balta yaptığı konuşmada, “Hopa, kardeşlerim, arkadaşlarım hepinizle gurur duyuyorum. Hem Cumhurbaşkanlığı zaferi hem meclis zaferi hepimize hayırlı olsun.  Gönlüm arzu ediyordu ki bütün köylerimize uğrayalım. Hopalı hemşerilerimizle buluşmaya çalıştık ne kadarıyla buluştuk bilmiyorum ama  Hopa yine yüzümüzü güldürdü. Hopa  yine göğsümüzü kabarttı. Ben Hopalı hemşerilerime teşekkür ediyorum. Hopa’nın Ak Partiye desteğini biliyoruz.

Ben başta ilçe başkanıma, belediye  Başkanıma, teşkilat mensuplarına, kadın kollarına,gençlik kollarında görev yapan arkadaşlara, belediye meclis üyelerimize, il genel meclis üyelerimize ,köy başkanlarımıza ,teşkilatlarda olmasa bile yüreği bizimle atan bize dua eden analarımıza büyüklerimize belki bizden daha büyük heyecanla seçim sonucunu bekleyen belki de şuanda bizden daha çok sevinmiş hala daha dua eden öyle analarımız, dedelerimiz, büyüklerimiz var” ifadelerini kullandı.

Balta yaptığı konuşmanın ardından, vatandaşlarla sohbet ederek ziyaretine devam etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ