Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Ardanuç’taki Öğretmenlere Yönelik Balık Tutma Etkinliği Gerçekleştirildi

Ardanuç’taki Öğretmenlere Yönelik Balık Tutma Etkinliği Gerçekleştirildi
  • 26.11.2019
  • Ardanuç’taki Öğretmenlere Yönelik Balık Tutma Etkinliği Gerçekleştirildi için yorumlar kapalı
  • 109 kez okundu

Ardanuç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçedeki öğretmenlerin katılımı ile Deriner Barajı’nda balık tutma etkinliği düzenlendi.

2019-2020 Eğitim Öğretim yılı 18-22 Kasım 2019 tarihleri arasında öğretmenlere yönelik Mesleki Çalışmalar kapsamında düzenlenen etkinliklerden ilki Deriner Barajı kıyısında balık tutma etkinliği olurken, etkinlik geniş katılım ile gerçekleştirildi. Ardanuç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği “Balık Tutma Etkinliği” yapıldı. İlçe Ferhatlı Köyü mevkiinde Deriner Barajı’nda yapılan “Balık Tutma Etkinliği” ne İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Saraç ve tüm okullarıdan kalabalık öğretmen grubu katıldı. Oltayla yapılan balık tutma etkinliği neşeli bir ortamda geçti. İlk kez balık tutma olayını gerçekleştiren birçok öğretmen etkinlikten büyük zevk aldıklarını dile getirdiler. Daha sonra tutulan bu balıklar ve ilaveten alınan balıklar pişirilerek öğretmenlere ikram edildi.

Etkinliğe katılan ve etkinlik sorumlusu Atatürk İlkokulu Müdür yardımcısı Erdem Genç, “Etkinliğimize katılmada isteksiz olan bazı öğretmenlerimizin, etkinliğe katıldıktan sonra çok büyük zevk aldıklarını ve balık tutma olayının bu kadar zevkli olabileceğini tahmin edemediklerini belirtip bundan sonra umarım yeni bir hobi daha kazandıklarını söyledi.Etkinliğimize katılan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Etkinliklerin “Fotoğraf Etkinliği” ve “Gezi ve Doğa Yürüyüşü” etkinlikleri olarak devam edeceği belirtildi.

Ç.P

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ