Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Arhavi AK Parti Cephesinde 5 Aday Adayı Müracaat Etti

Arhavi AK Parti Cephesinde 5 Aday Adayı Müracaat Etti
  • 22.11.2018
  • Arhavi AK Parti Cephesinde 5 Aday Adayı Müracaat Etti için yorumlar kapalı
  • 14.978 kez okundu

Arhavi’ de belediye başkanlığı için Başkan Coşkun Hekimoğlu’nun yanı sıra Hüseyin Uzunhasanoğlu, Gönül Kocaman, Nurhayat Zaim ve Hakan Öpöz Aday adaylığı başvuruşunda bulundu.

 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler için Arhavi Belediye Başkanlığına aday adaylığı için Başkan Coşkun Hekimoğlu ustalık döneminde Arhavi’nin çıtasını daha yükseklere çıkartmak için aday adayı olduğunu açıklamasının ardından Hüseyin Uzunhasanoğlu, Artvin PTT Başmüdürü Gönül Kocaman, Nurhayat Zaim ve Hakan Öpöz hazırlamış oldukları evrakları AK Parti Arhavi İlçe Başkanlığı’na teslim ederek, resmi başvurularını yaptılar.

Yerel seçimler için AK Parti aday adaylığı başvurularının 5 Kasım’da başladığını, 16 Kasım’da sona erdiğini belirten AK Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız Belediye Başkanlığı için aday adaylarımızın müracaatlarını aldık.

Önümüzdeki yerel seçimlerin, vatanımıza, milletimize, ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Ülkemizin yönetim şekli gereği siyasi partiler olmalı, bunların organları olmalı. Siyasi partilerde akli selim bu ülkeye fayda sağlayacak insanların aday olması, aday adayı olması gereken konulardan birisidir. Esas olan, hem siyasi partiler arasında hem de siyasi partilerin kendi iç dinamiklerindeki aday adaylığı sürecinde aklıselim metanetli bir şekilde kampanya dönemini yürütmektir. Ayrıca, Ülkemize fayda sağlayacağını inandığımız insanları kamuoyuna kefil olarak çıkartmak da bizim teşkilat olarak görevimizdir. Müracaat eden arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah ülkemiz için, ilçemiz için hepimiz için hayırlı olur” diye konuştu.

Ç.P

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ