Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Arhavi Kaymakamı Yıl Sonu Resim Sergisinin Açılışını Gerçekleştirdi

Arhavi Kaymakamı Yıl Sonu Resim Sergisinin Açılışını Gerçekleştirdi
  • 13.05.2019
  • Arhavi Kaymakamı Yıl Sonu Resim Sergisinin Açılışını Gerçekleştirdi için yorumlar kapalı
  • 214 kez okundu

Arhavi Kaymakamı Hasan Ongu, Mehmet Nazif Günal İlköğretim Okulu Yıl sonu Resim Sergisinin açılışını gerçekleştirdi.

Mehmet Nazif Günal İlköğretim Okulu Yıl sonu Resim Sergisine; Arhavi Kaymakamı Hasan Ongu, Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Emniyet Müdürü Sefer Yerebakan, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu, Okul Müdürü Cavit Keresteci, Kurum Müdürleri, Siyasi parti temsilcileri, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

MNG İlköğretim okulu öğrencilerinin resim sergisinin açılış kurdelesini Kaymakamımız Hasan Ongu, Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu ve Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu birlikte kestiler. İlçe protokolü öğrenciler tarafından yapılan resim sergisini gezerek öğrencilerden çalışmaları hakkında bilgiler aldılar. Öğrencilerin hayal dünyalarını renkler eşliğinde kağıda döktükleri birbirinden güzel eserler protokol ve sergi ziyaretçileri tarafından beğeni topladı.

Arhavi Kaymakamlığınca yapılan açıklamada; “Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir, tespiti ile ruhumuzun gıdası sanatsal faaliyetlerin gelişmesini sağladıkları için Mehmet Nazif Günal İlköğretim okulu idarecileri, Resim Kursu öğretmenlerine ve öğrencilerine teşekkür ederiz.” İfadelerine yer verildi.

Ç.P

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ