Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Artvin Cağ Döner Kebap Evi Hizmete Girdi

Artvin Cağ Döner Kebap Evi Hizmete Girdi
  • 07.10.2019
  • Artvin Cağ Döner Kebap Evi Hizmete Girdi için yorumlar kapalı
  • 208 kez okundu

Tamamı yerli Ardanuç kuzusundan olup, yatık odun ateşinden yapılan Artvin Cağ Döner Kebap evi hizmete girdi.

Artvin merkez İnönü Caddesi, Ziraat Bankası karşısında faaliyete başlayan “Artvin Cağ döner salonu” şimdiden isminden sıkça bahsettirmeye başladı. İşletme sahiplerinin iddiasına göre bu döner yediğiniz birçok dönerden oldukça farklı. Tamamı yerli Ardanuç kuzusundan yapılan ve yatık odun ateşinde pişen döner,  işletmenindöner ustaları eşliğinde muhteşem bir lezzete dönüyor.

Öte yandan işletmede dönerin yanında sadece doğan ve domates getirilmiyor. Bir birinden lezzetli mezeler ( acılı ezme, süzme, sumaklı soğan, salata)  dönerinize eşlik edebilir, hem de ücretsiz.   Yine döneriniz yanında ücretsiz acık köpüklü ayran ikramı ediliyor. Yemeğin ardından tatlı sevenler için ise meşhur Uğur Usta Hamsi köy sütlacı günlük taze olarak servis ediliyor.

Artvin Belediyesi Meclis üyesi Seyfi Pişkin ve yine Artvin’in sevilen simalarından Fuat Yazıcı’nın ortaklığında hizmete açılan işletmede öncelik hijyen. Kaliteli hizmet anlayışı ve hijyeni kuruluş felsefesi edinen işletme isminden oldukça söz ettireceğe benziyor.

Modern dizaynıyla ailenize rahat huzurlu bir ortamda yemek, yemek isterseniz Artvin Cağ kebap evi bunun için ideal bir mekan haline getirilmiş.

İşletme sahipleri yaptığı açıklamada, “Artvinli en iyisine layıktır anlayışıyla Artvin’imize kaliteli bir işletme açmak istedik. İlimizin en meşhur yiyeceğini atalarımızdan gelen lezzet tadında servis etmeyi planladık. Destek olan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dediler.

Ç.P

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ