Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Artvin Çoruh Spor Kulübü Kahvaltı Programlarına Devam Ediyor

Artvin Çoruh Spor Kulübü Kahvaltı Programlarına Devam Ediyor
  • 01.02.2019
  • Artvin Çoruh Spor Kulübü Kahvaltı Programlarına Devam Ediyor için yorumlar kapalı
  • 24.609 kez okundu

Artvin Çoruh Spor Kulübü Muratlı Hudut maçı öncesi İl Telekom Müdürü Orhan Ağdemir’le kahvaltı programında bir araya geldi.

Artvin Çoruh Spor Kulübü Muratlı Hudut maçı öncesi kahvaltı programının konuğu Çoruh Spor Kurucu Üyelerinden olan Artvin İl Telekom Müdürü Orhan Ağdemir idi.

Artvin Çoruh Spor Kulübü Muratlı Hudut Kulübü ile oynayacağı Amatör lig mücadelesi öncesinde Artvin Çoruh Spor Kulübü’ne ait olan Kahvaltı ve Lokal Salonunda müsabaka öncesi kahvaltı organizasyonunda Artvin İl Telekom Müdürü Orhan Ağdemir sporcularla birlikte kahvaltı yaptı.

Artvin Çoruh Spor Kulübü Başkanı Murat Yılmaz kahvaltı da yaptığı açıklamada;  “Artvin İl Telekom Müdürü Orhan Ağdemir’e kahvaltı organizasyonumuza katıldıkları için teşekkür ederiz. Artvin İl Telekom Müdürümüz Orhan Ağdemir’e Sporun bir çok branşına vermiş olduğu destekler , Telekomünikasyon alanında değişen toplumsal ihtiyaçlar paralelinde ve teknolojinin verdiği imkanlarla, daha iyi hizmet vermeyi hedefleyen organizasyonların dijital dönüşüm sürecin gerçekleşmesini sağlan ve Dijital dönüşümün merkezinde yer alarak hem bu dönüşümü tetikleyen, hem de dijital dönüşümü gerçekleştirerek İlimizin dijital büyümeyi sürdürülebilir olarak gerçekleşmesini sağlayan Artvin Türk Telekom ailesine Teşekkür ederiz.” dedi.

Artvin Çoruh Spor Kulübü’nün organize ettiği kahvaltı Artvin İl Telekom Müdürü Orhan Ağdemir açıklamalarda bulundu. Artvin Çoruh Spor Kulübüne kahvaltıya davet ettiği ve gençlerle buluşma fırsatı verdiği için Başkan Murat Yılmaz’a teşekkür etti.“Mücadeleniz devam ettiği sürece yenilgi yoktur.Kuvvetiniz birliğinizdir, inancınız zaferinizdir. Mücadele Gücünüz, Kazanma Arzunuz Ve Oyun Disiplinine Bağlılığınız Sizi Başarıya Ulaştıracaktır. Mucizeler yaratamasanız da, denemeden aslan vazgeçmeyeceksiniz.

Başarana kadar azminizin kontrolündeki hırsla mücadeleye devam etmelisiniz.Güçlü Olan, Yenilmeyen Yalnız Azminizdir. Asıl ödül mücadele etmektir. Hayal edebildiğiniz sürece bir adım ötesinde başarı olduğunu unutmayınız. Cesaretimizi güçlendiren ve sürdüren sizlersiniz. Ülkemizin geleceği , genç nesillerin anlayış ve enerjisine bağlıdır. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve kültür ile, insanlık değerinin, vatan sevgisinin en değerli örneği olacaksınız. Ülkemizin mayası gençlerimizle gurur duyuyor ve güveniyoruz.” dedi.

Ç.P

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ