Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Artvin Çoruh Spor Kulübü’nden Ardanuç Spor Maçı Öncesi Kahvaltı Programı

Artvin Çoruh Spor Kulübü’nden Ardanuç Spor Maçı Öncesi Kahvaltı Programı
  • 22.01.2019
  • Artvin Çoruh Spor Kulübü’nden Ardanuç Spor Maçı Öncesi Kahvaltı Programı için yorumlar kapalı
  • 3.593 kez okundu

Artvin Çoruh Spor Kulübü Ardanuç spor maçı öncesi kahvaltı programı konuğu Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Artvin Belediye Başkan Adayı  MustafaPolat’tı.

Artvin Çoruh Spor Kulübü ArdanuçsporKulübü ile oynadığı Amatör Lig mücadelesi öncesinde Artvin Çoruh Spor Kulübü’ne ait olan Kahvaltı ve pide salonunda müsabaka öncesi kahvaltı organizasyonunda Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Mustafa Polat,  Artvin Çoruh Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri ve sporcularla birlikte kahvaltı yaptı.

Artvin Çoruh Spor Kulübü Başkanı Murat Yılmaz kahvaltı da yaptığı açıklamada;“Mustafa Polat Bey ve Milliyetçi Hareket Partisi yöneticilerimize kahvaltı organizasyonumuza katıldıkları için çok teşekkür ediyorum önümüzdeki günlerde yapılacak olan seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi ve Başkan adayları Mustafa Polat beye başarılar diliyorum.Allah yardımcıları olsun.

Artvin Çoruh Spor Kulübü olarak Belediye başkanlığı sürecinde Mustafa Polat bey ve diğer adaylara başarılar dileriz.

Artvin Çoruh Spor Kulübü’nün organize ettiği kahvaltı programında Milliyetçi Hareket Partisi Artvin Belediye Başkan Adayı Mustafa Polat’daaçıklamalarda bulundu.

Mustafa Polat burada yaptığı açıklamada; “ Amatör Spor Kulüplerine destek olacağız , kol kanat gereceğiz,sorunlarınızı her yıl spor çalıştayı yaparak Amatör spor kulüpleri başkanı, tüm kulüpler , tüm kurum ve kuruluşlarının katılımıyla gerçekleştirerek çözümler üreteceğiz. Belediye Başkanı olduğumda el ele vererek birlikte bu sorunların üstesinden geleceğiz, diğer taraftan katıldıkları turnuvalarda başarılı olan kulüplere ekonomik destek verilecek ve ilimizi guruplarda en güzel şekilde temsil etmesi için gerekli çalışmalar yapacağız, bu günkü ve bundan sonraki müsabakalarda Artvin Çoruh Spora başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Ç.P.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ