Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Artvin Çoruh Spor’dan CHP’ye Ziyaret

Artvin Çoruh Spor’dan CHP’ye Ziyaret
  • 18.08.2020
  • Artvin Çoruh Spor’dan CHP’ye Ziyaret için yorumlar kapalı
  • 3.951 kez okundu

Artvin Çoruh Spor kulübü yönetim kurulu başkanı Murat Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ahmet Biber’i Parti binasında ziyaret ettiler.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ahmet Biber yaptığı açıklamada Artvin Çoruh Spor kulübünü bölgesel amatör ligine yükselmesinden duydukları memnuniyeti belirterek tüm camiayı kutladı. Başkan Ahmet Biber sportif etkinliklerin zorluklarını bildiğini ve kalıcı gelirlerin önemine değinerek başarılın devamı için Artvin Çoruh Spor kulübünün ve Hentbol birinci Ligine yükselen Artvin 7 Mart spor kulübü gibi başarı elde eden takımlarımızın Otopark, Halısaha vb. Aylık sabit gelirlerin olması şarttır. Cumhuriyet Halk Partisi Artvin il başkanlığı olarak Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek Artvin Çoruh Spor kulübü futbol takımımıza başarılar diliyorum. Bundan sonraki süreçte imkanlar dahilinde desteklerimize devam edeceğiz. Ülkemizin ve dünyanın yaşadığı pandemi sıkıntısı ve yaşanan ekonomik kriz de iş insanları ile her esnafı sıkıntıya soktuğu bu süreçte atılacak adımlara çok dikkat edilmesi gerektiğini özellikle belirtti.

Artvin Çoruh Spor kulübü başkanı Murat Yılmaz yaptığı açıklamada “Cumhuriyet Halk Partisi il Başkanı büyüğümüz Ahmet Biber beyefendiye bizlere zaman ayırdığı için teşekkür ederiz. Bildiğiniz gibi 5 yıldır deplasmanlı lig olan Bölgesel Amatör Ligine çıkmak için aralıksız mücadele ediyoruz çok şükür bu sezon Artvin ilinin 25 yıllık özlemi olan deplasmanlı lige çıkmayı başardık. Artvin Çoruh Spor kulübü olarak 2020-2021 Futbol sezonunda Bölgesel Amatör Ligini Şampiyon tamamlayarak profesyonel lige çıkarak Artvin Hopa Spor ve Arhavi Spor’ dan sonra 3 takım da biz olacağız. Sizlerinde bildiği gibi 5 yıl önce Artvin yerel medyasına yaptığım açıklamalarda en kısa sürede ilimizi profesyonel ligde 3 takım ile Artvin ilini temsil edeceğiz bugün geldiğimiz noktada 2 Takımımız profesyonel ligde sırada Artvin Çoruh Spor kulübü var inanıyorum ki O senebu sene olacak ve sizlerinde desteği ile Artvin Çoruh Spor kulübü Türkiye Futbol Federasyonu 3.ligine yükselecektir.”  şeklinde ifadelerine yer verdi.

Ç.P

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ