Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

ARTVİN ÇORUHSPOR KULÜBÜNDEN ARTVİN AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI MEHDİ ÜNAL’A ZİYARET

ARTVİN ÇORUHSPOR KULÜBÜNDEN ARTVİN AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI MEHDİ ÜNAL’A ZİYARET
  • 22.10.2020
  • ARTVİN ÇORUHSPOR KULÜBÜNDEN ARTVİN AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI MEHDİ ÜNAL’A ZİYARET için yorumlar kapalı
  • 10.691 kez okundu

Artvin çoruhspor kulübü yönetim kurulu üyeleri Artvin ağır ceza mahkemesi başkanı Sn. Mehdi ÜNAL’ a ziyarette bulundu.

Artvin çoruhspor kulübü Başkan vekili İbrahim KOYUNCU Gazetemize yaptığı açıklamalarda”Bugün ağır ceza mahkemesi başkanı Sn. Mehdi ÜNAL beyefendiyi makamında ziyaret ettik. Başkanımıza bizleri kabul ettiği için çok teşekkür ederiz. Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek olan Artvin çoruhspor kulübü Futbol takımımızın son durumu ve alt yapı çalışmalarımızla ilgili hoş bir sohbet ettik inşallah en kısa sürede liglerimiz başlayacak ve Baş savcı bey, Ağır ceza Reis-imiz ve tüm adliye personeli ile birlikte müsabakalarımızı birlikte izleyeceğiz.

Artvin çoruhspor kulübü olarak iç transferlerimizi tamamladık şuan Türkiye Futbol federasyonun liglerin ne zaman başlayacağı husunda açıklama yapmasını bekliyoruz. Federasyonun yapacağı açıklamanın ardından dış transferlerde de görüştüğümüz ve prensipte anlaştığımız sporcularımızın ilimize getirerek sözleşmelerinin ardından antremanlara başlayacağız. Bu sezon bölgesel Amatör Ligini Şampiyon tamamlayarak Profesyonel lige çıkmak için hep birlikte mücadele edeceğiz.

Ağır ceza mahkemesi başkanı Sn. Mehdi Ünal beyefendide sportif etkinliklerin önemine değinerek geleceğin teminatı gençlerimizin spor yaparak her türlü kötü alışkanlıklardan uzaklaştırarak sağlıklı yaşamalarını sağlamalıyız, inanıyorum ki Artvin çoruhspor kulübü bu sezon bölgesel amatör Ligini Şampiyon tamamlayarak Artvin Hopaspor ve Arhavispor kulübünün ardından Profesyonel Ligde mücadele edecektir. Tüm takımlarımıza liglerinde başarılar diliyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ