Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

ARTVİN ÇORUHSPOR KULÜBÜNDEN DOĞUŞ ENERJİYE ZİYARET

ARTVİN ÇORUHSPOR KULÜBÜNDEN DOĞUŞ ENERJİYE ZİYARET
  • 15.10.2020
  • ARTVİN ÇORUHSPOR KULÜBÜNDEN DOĞUŞ ENERJİYE ZİYARET için yorumlar kapalı
  • 634 kez okundu

Artvin çoruhspor kulübü başkanı Murat YILMAZ ve yönetim kurulu üyeleri Doğuş enerji Grup Artvin işletme Müdürü Sn. Mustafa Kemal KAHRAMAN’ı işletmesinde ziyaret ettiler.

Artvin çoruhspor kulübü başkanı Murat YILMAZ Gazetemize yaptığı açıklamalarda “ Artvin çoruhspor kulübü olarak Doğuş enerji Grup Artvin işletme müdürü Sn. Mustafa Kemal KARAHAN beyefendiyi bugün ziyaret ettik. Kendisine Enerjiye ihtiyacımız olduğunu ilettik, Mustafa beye bizleri ağırladığı ve hoş sohbeti için teşekkür ederiz.

Mustafa beyin önderliğinde Doğuş enerji Gurubu geçtiğimiz dönemlerde de Artvin çoruhspor kulübüne ve Artvin ilindeki bir çok sportif etkinliğe destek olduklarına şahsım olarak defalarca şahit oldum. Mustafa bey ve Doğuş enerji grubuna sonsuz Şükranlarımı sunuyorum.

Artvin çoruhspor kulübü olarak bu sezon Bölgesel Amatör Liginde mücadele edeceğiz liglerin başlamasına ilişkin açıklama önümüzdeki günlerde yapılmasını bekliyoruz. Artvin çoruhspor kulübü olarak hedefimiz Hopaspor ve Arhavispor kulübünden sonra Artvin ilinin profesyonel ligde üçüncü takımı olmak, buradan özellikle belirtmek istiyorum ilinizin kalitesi sportif etkinliklerdeki liglere göre belirlenir bu anlamda Hopaspor, Arhavispor futbol , Voleybol Takımımızın efeler Liginde ve 7 Mart spor kulübünün Bayanlar 1. Liginde mücadele edecek olması nedeni ile ilimiz spor alanında son dönemlerde oldukça başarılı bir süreç yaşanmaktadır. İnşallah bu takımlarımız daha başarılı olurlar ve bizimde profesyonel lige çıkmamız ile birlikte onlarda Liglerini şampiyon tamamlayarak bir üst lige çıkarlar böylece hep birlikte Artvin ilimizin sportif anlamdaki bu başarıları ile Artvin ilinin Truzimine , ekonomisine ve gelişimine büyük katkı sağlarız.

Doğuş Enerji grubu Artvin işletme müdürü Sn. Mustafa Kemal KARAHAN beyefendide Gazetemize yaptığı açıklamalarda” Artvin çoruhspor kulübünü Bölgesel Amatör Ligine yükselmesinden dolayı kutluyorum. Profesyonel ligde mücadele eden ilimizi temsil eden Arhavispor Futbol, Arhavispor Voleybol, Artvin Hopaspor ve Artvin 7 Mart spor kulüplerinede liglerinde başarılar diliyorum.

Doğuş enerji grubu olarak İlimizde yürütülen sosyal etkinliklere imkanlarımız dahilinde yardımcı olmaya özen gösteriyoruz. Artvin çoruhspor kulübü yaklaşık 5 yıldır altyapı çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürmektedir geçtiğimiz dönemlerde zaman zaman desteklerimiz olmuştu, sonuç olarak desteklediğiniz sportif etkinliklerde başarı gelmesi bizleride çok mutlu etmektedir. Artvin çoruhspor kulübüne bölgesel Amatör Liginde başarılar diliyorum. Bugün bizleri ziyaret eden Artvin çoruhspor kulübü yönetim kurulu üyelerinede teşekkür ederim.
Hedef hep birlikte 3. Lig.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ