Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

ARTVİN ÇORUHSPOR KULÜBÜNDEN İZMİR ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKANI SN. UTKU GÜMRÜKÇÜ’YE ZİYARET

ARTVİN ÇORUHSPOR KULÜBÜNDEN İZMİR ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKANI SN. UTKU GÜMRÜKÇÜ’YE ZİYARET
  • 29.10.2020
  • ARTVİN ÇORUHSPOR KULÜBÜNDEN İZMİR ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKANI SN. UTKU GÜMRÜKÇÜ’YE ZİYARET için yorumlar kapalı
  • 10.406 kez okundu

Artvin çoruhspor kulübü yönetim kurulu başkanı Murat YILMAZ Artvinli bir ailenin evladı olan İzmir Çiğli belediye başkanı Sn. Utku GÜNRÜKÇÜ’yü makamında ziyaret etti.

Artvin çoruhspor kulübü başkanı Murat Yılmaz Gazetemize yaptığı açıklamalarda” İzmir seyahatimizde Çiğli belediye başkanı hemşerimiz Sn. Utku GÜMRÜKÇÜ’yü makamında ziyaret ettik kendilerine bizleri kabul ettiği için teşekkür ederim. Çiğli belediye başkanımız Sn. Utku Gümrükçü beyefendiye destekleri için teşekkür ederim. Çiğli belediye başkanı Sn Utku GÜMRÜKÇÜ’ den tüm Artvinli hemşerilerine selam getirdik, Başkanımız İzmir iline yolu düşen tüm hemşerilerine her zaman kapısının açık olduğunu özellikle belirti.

Bildiğiniz gibi bu sezon hedef 3.lig, bu doğrultuda çalışmalarınıza aralıksız devam ediyoruz. Artvin çoruhspor kulübü başkanı olarak özellikle belirtmek istediğim konu profesyonel lige çıkarak Artvin ilinin 25 yıllık özlemine son vermek için gece gündüz yönetim kurulu olarak mücadele etmekteyiz. Dikkatimi çeken bir hususta ne hikmetse bu hedefimize ulaşmak için yaptığımız çabaya Artvin merkezde yaşayan hemşerilerimiz değilde Artvin il dışında bulunan hemşerilerimiz daha fazla ilgi göstermesidir.

Artvin çoruhspor kulübü olarak Artvin de Türkiye Futbol Federasyonuna bağlı olarak kurulan ilk futbol okulunu kuran bizleriz, Sporcu kulüp aracı ile evinden alındı antreman tamamlandıktan sonra evine bırakıldı. Haftada bir gün İngilizce, bir gün görgü kuralları ve zaman zaman yüzme eğitimi verildi. Artvin çoruhspor kulübü Futbol Okulu olarak 20 öğrenciyi geçemedik ve ücretlerde çoğunda veliler tarafından eksik ödendi. Bu süreçte eksiksiz ödeme yapan ailelerimize de teşekkür ederiz. Bizden sonra Trabzonspor futbol okulu kuruldu 70 civarında sporcu kayıt yaptırdı. Altınordu futbol okulu kuruldu 60 civarında sporcu kayıt yaptırdı. Araç Artvin çoruhspor kulübü aracı, malzeme Artvin çoruhspor kulübü malzemesi, Hocalar Artvin çoruhspor kulübünde görev yapan hocalar, saha Artvin çoruhspor kulübünün sahası değişen tek şey İsimler, biri Trabzonspor futbol okulu diğeri Altınordu futbol okulu sonuç 130 civarında sporcu ödemeler eksiksiz yapıldı ve Trabzonspor ile Altınordu spor futbol Takımlarımız hem eğitimden hemde eşofman satarak para kazandı. Hangi çocuğumuzu Trabzonspor veya Altınordu spor aldı? Artvindeki spor camiasından sürekli açıklama Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek çoruhspor Artvinli sporculara sahip çık ne güzel söylem, değerli dostlarımız biz Artvin çoruhspor kulübü olarak yeterince sporcumuza ve antrenörlerimize sahip çıkıyoruz bundan daha fazlası Trabzonspor ve Altınordu futbol kulübünden bekliyoruz. Bizlere her zaman inanan ve maddi manevi destekleyen her kese Teşekkür ederim.

Hedef 3.lig, fakat bu sadece benim istemem ile olmaz imkanları dahilinde siyasiler, Sn. Valim, Belediye başkanım, sivil toplum kuruluşları, iş insanları, esnaflar ve Artvin halkı herkes taşın altına elini koyacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ