Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Artvin Çoruhspor Kulübünden Milliyetçi Hareket Partisine Ziyaret

Artvin Çoruhspor Kulübünden Milliyetçi Hareket Partisine Ziyaret
  • 21.08.2020
  • Artvin Çoruhspor Kulübünden Milliyetçi Hareket Partisine Ziyaret için yorumlar kapalı
  • 4.299 kez okundu

Artvin Çoruhspor kulübü yönetim kurulu üyeleri Milliyetçi Hareket Partisi Artvin il başkanı Serdar Kılınç’ı makamında ziyaret etti.

İl başkanı Serdar Kılınç gazetemize yaptığı açıklamalarda” Artvin Çoruhsporkulübünü ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Bu sezon Bölgesel Amatör Liginden profesyonel lige çıkan Arhavispor, Profesyonel Ligde mücadele eden Hopaspor, Hentbol kadınlar Liginde 1 lige yükselen Artvin 7 Mart spor, Efeler Liginde mücadele edecek olan Arhavispor voleybol takımı ile 25 yıllık Artvin ilinin merkez ilçesinin deplasmanlı lig özlemini sona erdiren Artvin Çoruhspor Kulübünü tebrik eder ve 2020-2021 sezonunda tüm Takımlarımıza başarılar dilerim.”  dedi.

Artvin Çoruhspor’unson yıllarda çok başarılı olduklarını dile getirenKılınç sözlerine şöyle devam etti, “Artvin Spor yöneticilerinin gösterdikleri mücadeleleri görüyorum. Tebrik ediyorum. Geleceğimizin teminatı gençlerimize sunmuş oldukları imkanlardan dolayı emeği geçen herkese teşekkür ederim. Arkadaşlar bu işler oldukça zordur ben yıllardır bu tür sosyal etkinliklerin içinde yer aldım özelikle futbol sonu olmayan ve sürekli para kaynakları gerektiren bir spor dalıdır. Murat başkan ve ekibini bir kez daha tebrik ediyorum 5 yıldır aralıksız liglere katıldılar ve alt yapıya yılmadan, usanmadan, bıkmadan mücadele ettiler bizlerde imkanlarımız doğrultusunda yardımcı olduk olmaya da devam edeceğiz. Süper amatör Liginde şampiyon olup Bölgesel Amatör Ligine yükselen Artvin Çoruhspor kulübü yönetim kurulu, sporcusu, antrenörü ve tüm Çoruhspor camiasını tebrik ediyorum.Milliyetçi Hareket Partisi olarak her zaman yanlarındayız.Başarılarının devamını diliyorum.Allah yollarını açık etsin.”

Milliyetçi hareket Partisi Artvin il başkanı Serdar Kılınç’a her zaman Artvin Çoruhspor’un yanında olduğu için teşekkür eden Artvin Çoruhspor kulübü yönetim kurulu başkanı Murat Yılmaz, “Artvin Çoruhspor kulübü olarak yıllardır söylediğimiz gibi yönetim kurulu olarak çok zor bir görevi yürütüyoruz. Artvin Çoruhspor kulübü Artvin ilini temsil eden bir takımdır. İlimizi profesyonel ligde Artvin Hopaspor kulübü ve Arhavispor kulübü de ilimizi en güzel şekilde temsil etmektedir, Fakat bu takımlarımızın öncelikli kendi ilçeleri adına mücadele etmektedir. Doğru olan da budur, Takımlarımız müsabaka yaptıkları yer kendi ilçeleridir. Artvin Çoruhspor kulübü Artvin şehir stadında müsabakalarını yapacaktır.

“En Kısa Sürede Hedeflerimize Ulaşacağız”

Artvin Çoruhspor kulübünde Ardanuç, Şavşat, Murgul, Yusufeli, Kemalpaşa, Arhavi, Borçka ve Hopa ilçelerimizden kurucu üyemiz ve yönetim kurulu üyemiz mevcuttur. Artvin Çoruhspor kulübü Artvin’ dir. Artvin Çoruhspor Kulübü olarak yaptığımız işlerle her zaman diğer ilçelerinize örnek olmalı ve ilimizdeki futbolun gelişimi için tesislerin yapımı ve kalıcı gelirler getirecek tesisler kurmalıyız ve en az Türkiye Futbol federasyonu 2. lig düzeyinde mücadele eden bir futbol takımımız olmalıdır. Yönetim kurulu olarak hedefimiz budur. İnşallah en kısa sürede bu hedeflerimize ulaşacağız.” şeklinde konuştu.

Ç.P

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ