Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

ARTVİN ÇORUHSPOR KULÜBÜNDEN MURAT BALKAYA’YA ZİYARET

ARTVİN ÇORUHSPOR KULÜBÜNDEN MURAT BALKAYA’YA ZİYARET
  • 17.09.2020
  • ARTVİN ÇORUHSPOR KULÜBÜNDEN MURAT BALKAYA’YA ZİYARET için yorumlar kapalı
  • 15.305 kez okundu

Artvin çoruhspor kulübü yönetim kurulu başkanı Murat YILMAZ’ın Futbol Takımının Bölgesel Amatör Lige çıkmasının ardından sezon öncesi Futbol dünyasında bulunan yöneticilik yapmış deneyimli, iş insanlarını ziyareti devam ediyor. Başkan Murat YILMAZ Artvin Kemalpaşa ilçesinde ikamet eden İş insanı SARP GROUP & IKRA LOJİSTİK sahibi Murat BALKAYA’yı ofisinde ziyaret etti.

Artvin çoruhspor kulübü başkanı Murat YILMAZ Gazetemize yaptığı açıklamalarda “ Kemalpaşa ilçemizin iş ve siyaset dünyasının sevilen isimlerinden Artvin Hopaspor kulübünde uzun süre yöneticilik yapmış iş insanı SARP GROUP & IKRA LOJİSTİK sahibi dostumuz Murat BALKAYA’yı makamında ziyaret ettik. Murat başkanımın Artvin Hopaspor kulübünün bölgesel Amatör Liginde olduğu süreçte yönetim kurulu olarak yaşadıkları ve Bölgesel Amatör Liginin önemli detaylarını ile dikkat etmemiz gereken hususları bize aktardı. Murat BALKAYA başkanıma bizlere zaman ayırdığı için çok teşekkür ederim.

Artvin Kemalpaşa ilçesinde yaşayan iş insanı Murat BALKAYA’ da Gazetemize yaptığı açıklamalarda” Artvin çoruhspor kulübü başkanı Murat YILMAZ kardeşime bu güzel ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Artvin çoruhspor kulübünü Bölgesel Amatör Ligine yükselmesinden dolayı Yönetim kurulunu, Teknik ekibi, sporcuları ve tüm Artvin çoruhspor kulübü Taraftarlarını tebrik ediyorum. Bölgesel Amatör Liginde başarılar diliyorum.

Bu sezon bizleri mutlu eden bir diğer kulüp ise Arhavispor oldu. Bölgesel Amatör Liginden Profesyonel lige yükselen Arhavispor kulübü yönetim kurulu, Teknik ekip, sporcular ve tüm Arhavi halkını tebrik ediyorum. Butür başarılar Hopasporumuz ile başladı Arhavispor ile devam etti inşallah Artvin çoruhspor kulübü Bölgesel Amatör Ligde şampiyon olacak ve Artvin ilinin profesyonel liglerde 3. Takımı olacaktır. Bölgesel Amatör Ligi çok zor bir ligdir fakat ilimizin siyasileri, Sn valimiz Yılmaz DORUK beyefendi önderliğinde tüm kamu kurumları ve iş insanlarımızın desteği ile çok daha kolay olacaktır.

Bildiğiniz gibi ben Kemalpaşa ilçesinde yaşamaktayım yıllardır futbol sahası yapımı ile ilgili yaşanan sıkıntılara rağmen çalışmalar devam etmektedir. İnanıyorumki en kısa sürede sahamız tamamlanacak ve geleceğimizin teminatı gençlerimizin spor yapacağı çok güzel bir tesise ilçemiz kavuşacaktır.

Kemalpaşa ilçe stadımızında tamamlanması ile Kemalpaşa ilçesinden çok sayıda gencimiz Hopaspor ve Arhavispor gibi profesyonel takımlarda yerlerini alacaklardır. Geleceğimizin teminatı gençlerimize sahip çıkmalıyız onları spor ve sanata yöneltmeliyiz ve her türlü kötü alışkanlıklardan korumalı, topluma faydalı gençler olmaları için mücadele etmeliyiz. Ben şahsım adına imkanlar dahilinde bu tür etkinliklere yardımcı olmaya özen gösteriyorum tüm dostlarımıda teşvik ederek mahallenizin takımlarına sahip çıkmaya davet ediyorum. Murat YILMAZ başkanıma ve ekibine başarılar diliyorum. Her zaman imkanlar dahilinde yanlarında olucam, inşallah O SENE BU SENE OLUR ve ŞAMPİYON ÇORUHSPOR diyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ