Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

ARTVİN ÇORUHSPOR’DAN KEMAL MAKAR’A ZİYARET

ARTVİN ÇORUHSPOR’DAN KEMAL MAKAR’A ZİYARET
  • 17.09.2020
  • ARTVİN ÇORUHSPOR’DAN KEMAL MAKAR’A ZİYARET için yorumlar kapalı
  • 15.336 kez okundu

Artvin çoruhspor kulübü spor camiasının sevilen isimlerinden Hopaspor kulübü Başkan vekili iş insanı Kemal MAKAR’ı hopadaki ofisinde ziyaret etti.

Başkan Murat YILMAZ Gazetemize yaptığı açıklamalarda “ Artvin çoruhspor kulübü olarak Hopaspor kulübü Başkan vekili çok değerli büyüğüm, aile dostumuz Hopa ilçemizin sevilen iş insanı Kemal MAKAR abimizi Hopa içme suyu şantiyesindeki ofisinde ziyaret ettik. Kemal MAKAR beye işlerinin yoğunluğu diğer taraftan liglerin başlamasına çok az zaman kalması ve Hopaspor kulübümüzün sezon öncesi süren kamp programı nedeniyle başkan vekili Kemal MAKAR beyefendiye bizlere zaman ayırdığı için teşekkür ederiz.

Bildiğiniz gibi Artvin çoruhspor kulübü bu sezon bölgesel amatör Liginde mücadele edecek bizlerde Hopaspor kulübü Başbakan vekili olan ve daha önceki dönemlerde de yönetim kurulunda bulunarak Hopaspor kulübünün Profesyonel lige çıkmasında çok büyük emekleri olan Kemal beyden her türlü desteği almak ve futbol Takımımızın kurulumu için istişare için buradayız. Hopaspor kulübü Başkan vekili Kemal MAKAR beyefendiye destekleri için Teşekkür ederiz.

Hopaspor kulübü Başkan vekili İş insanı Kemal MAKAR Gazetemize yaptığı açıklamalarda” Artvin çoruhspor kulübünü Bölgesel Amatör Lige çıktıkları için Arhavispor kulübünüde Profesyonel lige çıktıkları için tebrik ediyorum. Yeni katılacakları liglerinde başarılar diliyorum. Artvin Hopaspor kulübü Başkan vekili olarak ben ve yönetim kurulundaki Arkadaşlarımız Arhavispor ve çoruhspor kulübünün bu başarısından dolayı çok mutluyuz. Bu gün beni ziyaret eden Artvin çoruhspor kulübü yönetim kurulu başkanı Murat YILMAZ kardeşim ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim.

Bölgesel Amatör Ligi oldukça zor bir lig Hopaspor kulübü olarak Bölgesel Amatör Liginde bizlerde çok zorlandık fakat en zor işler bile hep birlikte, herkesin taşın altına elini koyduğu anda çok başarılı güzel işler çıkar, bakmışsınız önümüzdeki sezon Artvin ilimiz Profesyonel Ligde 3 takım ile temsil ediliyor neden olmasın, ben inanıyorum ki Hopaspor, Arhavispor ve çoruhspor sımsıkı birbirimize bağlı olmayı bildikçe bu camiada bizi dağıtacak, düşürecek bizi üzecek güç yoktur. Ben Eminimki bizler bir birimizi her anlamda destekleyecek ve bu zor günlerde çok başarılı işler çıkaracağız.

Artvin çoruhspor kulübü merkez ilçenin takımı ve dikkat ettiğim bir konu yönetim kurulu ve üyeleri her ilçeden mevcut diğer taraftan sporcu kardeşlerimize baktım her ilçemizden sporcu var ve söylemlere bakıyorum Artvin çoruhspor kulübü Artvin ilinin takımı olma yolunda planlı, programlı ileriye dönük yatırımları ile güzel işler çıkarmaya çalışıyor ve bende hem Hopaspor kulübümüz hemde Çoruhspor kulübümüze her zaman imkanlar dahilinde destek olmaya çalışacağım.
Artvin çoruhspor kulübüne bölgesel Amatör Liginde başarılar diliyorum.
Hedef 3. Lig
O SENE BU SENE ŞAMPİYON ÇORUHSPOR

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ