Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Artvin Hakem Camiasından Vali Doruk’a Ziyaret

Artvin Hakem Camiasından Vali Doruk’a Ziyaret
  • 18.03.2019
  • Artvin Hakem Camiasından Vali Doruk’a Ziyaret için yorumlar kapalı
  • 206 kez okundu

Artvin İl Hakem Kurulu Başkanı Halit Uçar Artvin Valisi Yılmaz Doruk’u ziyaret ederek, futbol aday hakemliği kursu ve mevcut çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ziyarette, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Artvin Şube Başkanı Faruk Bülent Yazgül, İl Hakem Kurulu Üyesi Talat Akyüz, TFFHGD Artvin Şube Sekreteri Muhammet Ali Öztürk de hazır bulundu.

Artvin İl Hakem Kurulu Başkanı Halit Uçar, futbol aday hakem kursu hakkında Vali Doruk’a bilgi verdi.

Kursa yoğun ilgi olduğunu belirten Uçar, “Önümüzdeki hafta 16-28 yaş arasında futbol aday hakem kursu açıyoruz. Bugüne kadar 30’u bayan olmak üzere 120 kişi başvurdu. Kayıtlarımız devam ediyor. 9 gün sürecek kurslarımızı başarıyla tamamlayanlar aday hakem olmaya hak kazanacak.” dedi.

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Artvin Şube Başkanı Faruk Bülent Yazgül ise dernek çalışmaları ve faaliyetleri hakkında Vali Doruk’a bilgi verdi.

Yazgül, dernek bünyesinde 1 B Klasman Yardımcı Hakem, 1 Bölgesel Yardımcı Hakem 1’i bayan olmak üzere 35 İl Hakemi ile 1’i Bölgesel olmak üzere 8 gözlemcinin yer aldığını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Vali Doruk ise Valilik olarak kentte sporun gelişmesine katkı sunacaklarını söyledi.

Artvin’de sporun konuşulduğu ziyaret, çektirilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.

AVBM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ