Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Artvin Hopasporlu Yöneticilerden Hopa Belediye Başkanı Ekmekçi’ye Ziyaret

Artvin Hopasporlu Yöneticilerden Hopa Belediye Başkanı Ekmekçi’ye Ziyaret
  • 13.12.2019
  • Artvin Hopasporlu Yöneticilerden Hopa Belediye Başkanı Ekmekçi’ye Ziyaret için yorumlar kapalı
  • 23.862 kez okundu

Artvin Hopaspor Kulüp Başkanı Murat Özçep ve kulüp yöneticileri Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi’yi ziyaret ederek Artvin Hopaspor forması hediye ettiler.

Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi’nin Hopa Belediyesi’ndeki makam odasında gerçekleşen ziyarette gündem Artvin Hopaspor idi. Lig maçlarında başarılı sonuçlar alarak liderliğe oynayan Artvin Hopaspor, bir yandan sahada mücadele ederken öte yandan da gerek il genelinde gerekse de Hopa ilçesinde Artvin Hopaspor’un birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesi için mücadele ediyor. Bu kapsamda çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Artvin Hopaspor Kulüp Başkanı Murat Özçep ve Kulüp yöneticilerinin bu sefer ki ziyaret durağı Hopa Belediyesiydi. Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi’yi makamında ziyaret eden Artvin Hopaspor Kulüp Başkanı Murat Özçep ve yönetim kurulu üyelerini Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi sıcak bir şekilde karşıladı. Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Artvin Hopaspor’un aldığı başarılı sonuçlar nedeniyle Kulüp Başkanı Murat Özçep ve Kulüp Yöneticileri nezdinden Artvin Hopaspor camiasını ve taraftarlarını tebrik ederek bu birlik ve beraberliğin mutlak surette büyük başarılar doğuracağını söyledi. Hopa Belediyesi olarak Artvin Hopaspor’un her zaman yanında olduklarını ifade eden Taner Ekmekçi gerek Hopa Belediye Başkanı gerekse de Artvin Hopaspor taraftarı olarak her daim kulübün yanında olmaya devam edeceğini söyledi.

Artvin Hopaspor Kulüp Başkanı Murat Özçep’te Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi’ye ve Hopa Belediyesi’ne kendilerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederek, Artvin’i ve Hopa’yı en iyi şekilde temsil etmenin gayretini gösterdiklerini ve bu sezon şampiyon olarak Artvin ve Hopa’ya büyük sevinçler yaşatmayı hedeflediklerini ifade etti.

Görüşme sonrasında Artvin Hopaspor Kulüp Başkanı Murat Özçep ve Kulüp Yöneticileri Belediye Başkanı Taner Ekmekçi’ye ziyaret sonrasında A.Hopaspor forması hediye etti.

A.Hopaspor hakkından bilgi alışverişinin yapıldığı görüşmede Belediye Başkanı Taner Ekmekçi göstermiş oldukları özverili çalışmalardan dolayı ve forma hediyesi için teşekkürlerini sundu. Ziyaret programı forma hediyesinin fotoğraflanmasının ardından son buldu.

Ç.P.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ