Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Artvin Milletvekili Bayraktutan Artvin’e Geldi

Artvin Milletvekili Bayraktutan Artvin’e Geldi
  • 01.06.2019
  • Artvin Milletvekili Bayraktutan Artvin’e Geldi için yorumlar kapalı
  • 25.099 kez okundu

Artvin Milletvekili, CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Av. Uğur Bayraktutan Artvin’e gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Bayraktutan Arhavi ve Hopa Belediye Başkanlarını makamlarında ziyaret etti.

Artvin Milletvekili, CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Av. Uğur Bayraktutan Artvin’e gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan, CHP İl Başkanı Ahmet Biber ve beraberindeki heyet ile ilk olarak Arhavi Belediyesini ziyaret etti.

Milletvekili Bayraktutan, Başkan Kurdoğlu’nu Tebrik Ederek Başarılar Diledi

Artvin Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Uğur Bayraktutan Arhavi’ye gelerek Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nu makamında ziyaret etti. Yerel seçimlerin ardından tebrik ziyareti için gerçekleşen ziyarette Artvin CHP İl Başkanı Ahmet Biber de hazır bulundu.

Milletvekili Uğur Bayraktutan belediye ziyaretinde 31 Mart yerel seçimlerinde göstermiş olduğu başarıdan dolayı Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nu bir kez daha tebrik ederek görevinde başarı temennisinde bulundu.

Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Artvin’e ve ilçemiz Arhavi’ye daha iyi hizmet üretmek için çalışmaları koordinasyon içinde birlikte yürüteceklerini ifade etti.

Milletvekili Bayraktutan ziyarette ayrıca belediye çalışmaları hakkında genel bilgiler de aldı.

Artvin Milletvekili Bayraktutan Hopa Belediyesini Ziyaret Etti.

Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Osman Akkaya, CHP Hopa İlçe Başkanı Adnan İskender ve ilçe yöneticileri hazır bulundu.

Belediye Başkanı Taner Ekmekçi; devralınan Hopa Belediyesi’nin kısa ve orta vadeli eylem planları, Yusufeli ve İstanbul seçimlerinin tekrar edilme süreci hakkında kısa bir sohbet gerçekleştirdikten sonra; ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti. Çekilen hatıra fotoğrafı sonrası hep birlikte Belediye Başkanlığı Binası’ndan ayrılıp, yürüyerek CHP Hopa İlçe Başkanlığı’na geçildi.

Hopa CHP İlçe Başkanlığında gündeme dair yapılan görüşmelerin ana konusu Belediyelerin Borçları ve Yusufeli seçimleri oldu.

Ç.P.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ