Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Artvin PTT Başmüdürlüğünden Değerlendirme Toplantısı

Artvin PTT Başmüdürlüğünden Değerlendirme Toplantısı
  • 28.11.2019
  • Artvin PTT Başmüdürlüğünden Değerlendirme Toplantısı için yorumlar kapalı
  • 90 kez okundu

Artvin PTT Başmüdürü veİşletme Müdürü Borçka PTT Merkez Müdürlüğünde gerçekleştirilen  Değerlendirme Toplantısı; şirket faaliyetlerinin 2018-2019  yılı aylık değerlendirmesi ve  hedefleri kapsamında 2019 yılı hedeflerine ulaşılabilmesi için genel bilgilendirmeleri kapsayacak şekilde ele alındı.

Bu kapsamda Artvin PTT Başmüdürü GönülKocaman Başkanlığında   İşletme Müdürü Yaşar Uğur Öztürk,  Borçka PTT Merkez Müdürü Bahri Özçelik ve personelin  katılımıyla toplantı gerçekleştirildi.

Yapılan toplantıda 2018-2019 yılı aylık gelir-gider karşılaştırmaları ele alınıp 2018 yılı  aylık Merkez bazlı verilerin tek tek değerlendirme yapılarak Posta, Lojistik, Kargo/Kurye, Pttbank ve Kişisel Pul hizmetleri başta olmak üzere tüm hizmet dalları ele alındı  giderlerin azaltılması ve buna paralel olarak da gelirlerin artırılması için Merkezice azami çabanın sarf edilmesi gerektiği belirtildi.

Devamında ise PTT Başmüdürü Gönül Kocaman etkin, hızlı ve avantajlı PTT hizmetlerinin kamuoyuna yeterince tanıtılması bakımından işyerlerinde görevli tüm personelden müşteri memnuniyeti ilkesiyle  Tanıtım ve  Pazarlama  olarak görev yapmalarını istedi. Ayrıca Toplantının sonunda Genel Müdürlüğümüzce verilen talimatlar doğrultusunda 2019 yılı hedeflerinin tutturulması yönünde özverili bir şekilde çalışmalara devam edilmesi söylendi.

AVBM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ