Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Artvin TSO’dan eğitime önemli destek

Artvin TSO’dan eğitime önemli destek
  • 07.10.2019
  • Artvin TSO’dan eğitime önemli destek için yorumlar kapalı
  • 100 kez okundu

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası, Batman’ın Sosan ilçesinde bulunan ilköğretim okuluna Atatürk köşesi hediye etti. Artvinli öğretmenin görev yaptığı okula aynı zamanda kırtasiye yardımı da yapıldı.

Artvin’de uzun süredir esnaflık yapan Ufuk Karacan “ yardımcı olurmusun”  projesi ses getirdi. Proje kapsamında İhtiyaçlı ailelere veya okullar yardım kampanyası devam ediyor. Bu bağlamda Batman’ın Sosan ilçesinde görev yapan Artvinli genç kız öğretmenin okuluna kırtasiye yardımı için çalışma başlatıldı. Artvin esnafları, iş adamlarıyla görüşen ve başlattığı kampanyaya katılmak isteyenlerle büyüyen projeye Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt’ta katıldı. Artvinli öğretmenin görev yaptığı Batman ilköğretim okuluna kırtasiye yardımının yanı sıra Atatürk köşesi için el yazımı istiklal marşı, gençliğe hitabe ve Atatürk portesi hediye edildi.

Başkan Seçkin Kurt, gelecek nesillerin daha kaliteli eğitim almaları, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı yaşamaları bizim en büyük dileğimiz. Tek amacımız gelecek nesillerin yetiştiren değerli öğretmenlerimize yardımcı olmak öğrencilerimizin ise daha kaliteli şartlarda eğitimlerini tamamlamaları” dedi. Ayrıca Batman’ın Sosan ilçesindeki ilköğretim okuluna kırtasiye yardımı da yapıldı.

Ç.P

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ