Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

ARTVİN VALİSİ ÖMER DOĞANAY’IN 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AÇILIŞ MESAJI

ARTVİN VALİSİ ÖMER DOĞANAY’IN 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AÇILIŞ MESAJI
  • 17.09.2018
  • ARTVİN VALİSİ ÖMER DOĞANAY’IN 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AÇILIŞ MESAJI için yorumlar kapalı
  • 25.609 kez okundu

 Geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımızın, onlara iyi bir gelecek sağlamaya çalışan değerli ailelerimizin, Ülkemizin ve İlimizin her köşesinde eğitime hizmet veren kıymetli öğretmenlerimizin yeni eğitim-öğretim yılı heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

   İnsan hayatında aileden sonra en önemli basamak olan okul; bireyi hayata hazırlayan, gelişme ve çağdaşlaşma çabalarını başarıya ulaştıran, eğitim imkânlarını sistemli bir şekilde sunan ve geleceğe ilişkin hedeflerimize ulaştıracak olan bir eğitim yuvasıdır. Hayatımızın önemli aşamalarından biri olan eğitim-öğretim hayatında göstereceğimiz başarı, birer yetişkin olarak, yaşayacağımız hayatın temeli ve teminatı olacaktır.

   Çocuklarımızı ve gençlerimizi ne kadar iyi yetiştirebilirsek, onlara ne kadar çok imkân sunabilirsek, ülkemizin yarınları da o kadar parlak olacaktır. Eğitimin temel hedefi, sağlıklı, çalışkan, üretken, araştıran, soruşturan ve yorumlayan bireyler yetiştirmektir. Çocuklarımızı ve gençlerimizi bu özelliklere sahip, vatanımıza, milletimize, en önemlisi kendilerine yararlı bireyler olarak geleceğe hazırlamak bizlerin vazifesidir.

    Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, eğitim çalışanlarının ve ailelerimizin, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının verimli geçmesini temenni ederek; sevgi, saygı ve başarı dileklerimi sunarım.

Ömer DOĞANAY

                                                                                                                                                                                                        Artvin Valisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ