Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Artvin’de Öğrencilerin Karne Heyecanı

Artvin’de Öğrencilerin Karne Heyecanı
  • 09.06.2018
  • Artvin’de Öğrencilerin Karne Heyecanı için yorumlar kapalı
  • 2.466 kez okundu

Artvin’de 2017-2018 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle münasebetiyle karne töreni düzenlendi.

Artvin Şehit Erol İnce İmam Hatip Ortaokulunda düzenlenen törene Artvin Valisi Ömer Doğanay, Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, İl Milli Eğitim Müdürü Abdülcelil Kahveci, öğretmenler, veliler ve öğrencilerin katıldı.

Artvin Valisi Doğanay ve Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe sınıfları tek tek dolaşarak öğrencilere karne ve hediyelerini dağıttı.

Öğrencilerle yakından ilgilenerek, öğrenciler hakkında öğretmenlerinden bilgi alan Doğanay, 8 aylık bir eğitim öğretim döneminin sona ererek 3 aylık yaz tatilinin başladığını belirterek, bu tatili öğrencilerin ve öğretmenlerin en iyi şekilde değerlendirmeleri tavsiyesinde bulundu.

İl genelinde 166 okulda 26 bin öğrenci ile 2 bin 55 yönetici ve öğretmen için yaz tatilinin başladığını kaydeden Doğanay, öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada, “Hayata sıkı sıkı sarılın. Başarmak için daima gayret edin. Yapabileceklerinizi, yeteneklerinizi en iyi bilen sizlersiniz. Derslerden yüksek ya da düşük not almış olabilirsiniz. Sonuç ne olursa olsun, hayata dair umudunuzu, cesaretinizi, başarıya olan inancınızı, başarabileceğinize dair güveninizi hiç yitirmeyin. Tatili iyi bir şekilde öncelikle kaliteli dinlenerek, kitap okuyarak ailenizle birlikte sağlık ve mutluluk içinde geçirmenizi diliyorum.” diye konuştu.

AVBM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ