Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Artvin’de Sağlıkçılara Eğitimcilerden Destek

Artvin’de Sağlıkçılara Eğitimcilerden Destek
  • 09.04.2020
  • Artvin’de Sağlıkçılara Eğitimcilerden Destek için yorumlar kapalı
  • 23.675 kez okundu

Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar Koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle sağlık çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 3 Boyutlu yazıcı ile imalatına başlanacak olan yüz koruyucu siperlik üretimini planlamak amacıyla toplantı gerçekleştirdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar Koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle sağlık çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 3 Boyutlu yazıcı ile imalatına başlanacak olan yüz koruyucu siperlik üretimini planlamak amacıyla toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıya Kemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Cengiz, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kenan Güray, Artvin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Şehmus Bulut, Artvin BİLSEM Müdürü Mehmet Emin Kurt,  Kemalpaşa Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Hakan Kahveci katıldı. Toplantıda üretilen prototip siperler incelendi. Üretimin seri ve verimli olması için ne gibi önlemler alınacağı değerlendirildi.

“Koruyucu Siperler” Artvin Bilim ve Sanat Merkezi, Artvin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Murgul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kemalpaşa Çok Programlı Anadolu Lisesi, Yusufeli Çok Programlı Anadolu Lisesi, Şavşat Çok Programlı Anadolu Lisesi,  Artvin Şehit Erol İnce İmam Hatip Ortaokulunda üretilecek.

Ç.P.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ