Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

ATSO’nun Eski Başkanlarından Yılmaz Bekçi Son Yolculuğuna Uğurlandı

ATSO’nun Eski Başkanlarından Yılmaz Bekçi Son Yolculuğuna Uğurlandı
  • 30.12.2019
  • ATSO’nun Eski Başkanlarından Yılmaz Bekçi Son Yolculuğuna Uğurlandı için yorumlar kapalı
  • 773 kez okundu

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası’nda 1986-1987 yıllarıarasındaYönetim Kurulu Başkanlığı ve 1988-1995 yıllarıarasında ise Meclis Başkanlığıyapan Artvin’in tanınmış esnaflarından Yılmaz Bekçi, 81 yaşında vefat etti. Bekçi, 28 Aralık 2019 Cumartesi günü son yolculuğuna kalabalık bir cenaze namazı sonrasında uğurlandı.

Artvin bir önemli değerini daha son yolculuğuna uğurladı. Artvin Ticaret ve Sanayi Odası’nda 1986-1987 yılları arasında Yönetim Kurulu Başkanlığı ve 1988-1995 yılları arasında ise Meclis Başkanlığı yapan Artvin’in tanınmış esnaflarından Yılmaz Bekçi, vefat etti. Yılmaz Bekçi, yıllarca Artvin’de esnaflık, gençlik yıllarında ise hakemlik yapmıştı. Artvin’de bir çok STK’da da görev yapan Yılmaz Bekçi için 28 Aralık 2019 Cumartesi günü ikindi namazına müteakip cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına siyasiler, bürokratlar, sivil toplum kuruluş temsilcileri, Yılmaz Bekçi’nin çocukları, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

Helalliğin alınmasının ardından kılınan cenaze namazı sonrası dualar Yılmaz Bekçi için yapılırken, cenaze namazı öncesi ise Bekçi’nin çocukları ve yakınları taziyeleri kabul ettiler. Cenaze namazı ardından Yılmaz Bekçi’nin cenazesi Balcıoğlu Mezarlığı’na götürülerek burada toprağa verildi. Yılmaz Bekçi’de dört çocuk babasıydı.

Ç.P.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ