Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Başkan Hekimoğlu Ve Ak Parti İlçe Teşkilatı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

Başkan Hekimoğlu Ve Ak Parti İlçe Teşkilatı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı
  • 11.03.2019
  • Başkan Hekimoğlu Ve Ak Parti İlçe Teşkilatı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı için yorumlar kapalı
  • 248 kez okundu

Her yıl tüm dünyada kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu  ve Ak Parti İlçe Teşkilatı karanfil dağıttı.

İlk olarak Arhavi Belediyesi personeline karanfil dağıtan Başkan Hekimoğlu ve beraberindekiler, bayan personellerin gününü kutladı. Ardından Arhavi Kaymakamlığı, Arhavi Adliyesi, Toplum Sağlığı Merkezi, Arhavi Devlet Hastanesi, Arhavi Halk Eğitim Merkezi’nde de bayan personellerle sohbet edilip karanfil dağıtıldı. Bu vesile ile Başkan Hekimoğlu, hastane ziyareti sırasında servislerde yatan hastaları da ziyaret etmeyi unutmayarak, burada yatan hastalara da acil şifalar diledi.

Bu güzel ve önemli günde KADINLARIMIZI hatırlamak, onları ziyaret etmek ve kendilerine karanfil dağıtmak istediklerini belirten Başkan Hekimoğlu, milli ve manevi değerlerimizin en kıymetli taşıyıcıları olan kadınlarımıza, hayatın tüm alanında hak ettiği değerin verilmesi, onların yüceltilip saygınlıklarının arttırılması tüm toplumun ortak görevi olması gerektiğinin altını çizdi. Başkan Hekimoğlu’nun bu sürprizi ile mutlu olan kadınlar Başkan’a teşekkür ve şükranlarını sundular.

Ç.P.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ