Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Batum Türk Okulundan Belediye Başkanına Ziyaret

Batum Türk Okulundan Belediye Başkanına Ziyaret
  • 30.12.2019
  • Batum Türk Okulundan Belediye Başkanına Ziyaret için yorumlar kapalı
  • 684 kez okundu

Batum’da bulunan Türk Okulu Öğrencileri Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Aydın’ı ziyaret ettiler.

Batum’da bulunan Türk Okulu Öğrencileri Belediye Başkanı Taner Ekmekçi ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Aydın’ı ziyaret ettiler.

Gürcistan – Batum’da bulunan Türk Okulu Müdürü Mustafa Yaylacı, Batum Türk Okulu 3A sınıf öğretmeni Hüseyin Divarcı, Hopa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ümit Aslan ve Batum Türk Okulu öğrencileri Hopa Belediye Başkanınımakamında ziyaret etti. Ziyarete gelen öğrencilerle yakından ilgilenerek bir süre sohbet eden Ekmekçi öğrencilere hediye vererek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Gürcistan’ın Batum eyaletinde eğitim gösteren Batum Türk Okulu öğretmen ve öğrencileri ‘’Türkiye de bulunan kurumların işleyişi’’ hakkında bilgi eğitim kapsamında Hopa belediyesini ziyaret ettiler.Belediye Başkanı Taner Ekmekçi öğretmen ve öğrencileri makamında kabul ederek öğrenci ve öğretmenlerin kurumsal işleyiş hakkında sorulan soruları cevapladı.

Keyifli sohbetlerin ardından hediyeler taktim edilip, hatıra fotoğrafı çekinildi.

Hopa İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Aydın’ı Ziyaret Ettiler

Batum Türk Okulunun yönetici, öğretmen ve öğrencileri Hopa İlçe Milli Eğitim müdürlüğünü ziyaret ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürü tarafından sıcak ve samimi bir ortam da karşılanan öğrencilerle sohbet eden Aydin ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi “Kıymetli yavrularımızın mutlulukları ve heyecanları görülmeye değerdi. Ülkemizin farklı illerinden vatanlarından uzak yerlerde aziz devletimizin himayelerinde hizmet veren kıymetli kardeşlerime ve eğitim hayatına devam eden yavrularımıza üstün başarılar dilerim.

Ç.P.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ