Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Bayraktutan Artvin’de

Bayraktutan Artvin’de
  • 07.01.2021
  • Bayraktutan Artvin’de için yorumlar kapalı
  • 4.220 kez okundu

CHP Artvin Milletvekili Av Uğur Bayraktutan Artvin’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. Kent merkezindeki çalışmaları yakından takip ederek bilgi aldı.

CHP Artvin Milletvekili Av Uğur Bayraktutan’a ziyaretlerinde CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Belediye Başkan yardımcısı  Cüneyt Öztürk, İl yöneticileri ve İl genel Meclisi üyeleri eşlik etti.

Artvin Belediyesince alt yapı ve üst yapısı yenileyerek, çevre düzenlemesi yapılan Şehit Dursun Acar (Halkevi) Caddesi, Halitpaşa Meydanı ve Yurttaş Saraç Caddesindeki çalışmaları yerinde inceleyerek, vatandaşlarla bir araya gelindi.

Bayraktutan; “CHP Artvin İl Başkanımız Sayın Ahmet Biber, Artvin Belediye Başkanımız Sayın Demirhan Elçin, Belediye Başkan yardımcımız Sayın Cüneyt Öztürk, İl yöneticilerimiz ve İl genel Meclisi üyelerimiz ile birlikte Artvin Belediyemizce alt yapı ve üst yapısı yenileyerek, çevre düzenlemesi yapılan Şehit Dursun Acar (Halkevi) Caddesi, Halitpaşa Meydanı ve Yurttaş Saraç Caddesindeki çalışmaları yerinde inceleyerek, vatandaşlarımızla bir araya geldik.” Dedi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ