Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Bayraktutan İlçe Ziyaretleri Devam Ediyor

Bayraktutan İlçe Ziyaretleri Devam Ediyor
  • 08.06.2019
  • Bayraktutan İlçe Ziyaretleri Devam Ediyor için yorumlar kapalı
  • 25.145 kez okundu

CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan CHP Hopa ve Arhavi İlçe Başkanlıklarını ziyaret ederek partililerle bayramlaştı.

CHP Artvin Milletvekili ve YDK başkanı Av. Uğur Bayraktutan ilçeleri ziyaret ederek bayramlaşmalara katıldı. Beraberinde İl Başkanı Ahmet Biber, eski Artvin Milletvekili Metin Arifağaoğlu olduğu halde Hopa’ya gelen Bayraktutan’ı burada Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, İlçe Başkanı Adnan İskender ve Yönetim kurulu üyeleri ile eski ve yeni partililer karşıladı.

Partide kendini karşılayanlarla tek tek bayramlaşan Bayraktutan, tüm partililerin bayramlarını kutladı. Burada güncel konularla ilgili de partililerle sohbet eden Bayraktutan Yusufeli’nde seçimi kaybetmelerine rağmen parti olarak büyük başarı elde ettiklerini ve oylarında ciddi bir artış sağladıklarını ifade ederek, Barış Demirci ve ekibini tebrik etti.

İstanbul Belediye Başkanlığı seçimlerine de değinen Bayraktutan, Türkiye’de örnek sayılacak bir seçim çalışmasının İstanbul’da devam ettiğini, yurtsever ve AKP’nin haksızlıklarına karşı duran Milyonların Sayın Ekrem İmamoğlu etrafında toplandığını ifade ederek “Halkımız İstanbul’da bir kez daha Hak gaspına dur diyecek ve Sayın İmamoğlu’nun yeniden başkanlık koltuğuna oturtmasını bilecektir. İstanbul Belediyesinin kaynakları bugüne kadar yandaşlara ve gerici vakıflara aktarıldığını tüm Türkiye i retle izlemektedir. Bunun ortaya çıkmaması için  direniyorlar ama artık ok yaydan çıkmıştır” dedi.

Hopa’dan yol kazası sonrası kaybettikleri Belediyeyi yine Halktan yana yönetecek kadrolara vermiştir. Burada ortaya çıkan 19 milyonluk borcu halkımız iyi sorgulamalarıdır. Arhavi’de 30 milyon, Artvin’de 5o milyon borç, bunlar Belediyelerin nasıl keyfi bir anlayışla, hesap kitap bilmeden yönetildiğinin bir göstergesidir. Ama arkadaşlarımız bu zorlu surecide başarıyla atlatacaklarına inanıyorum. Tekrar bu sıcak karşılama için teşekkür ediyor, hepinizin bayramının bir kez daha ayrı ayrı kutluyorum” dedi.

Ziyaret çeşitli konularda yapılan fikir alışverişi ardından sona erdi.

Bayraktutan Arhavi CHP İlçe Başkanlığı’ndaki Bayramlaşma törenine katıldı

Milletvekili Uğur Bayraktutan, Hopa ziyareti ardından beraberinde İl başkanı Ahmet Biber ve eski Milletvekili Metin Arifağaoğlu ve Hopa belediye başkanı Taner Ekmekçi, Kemalpaşa belediye başkanı Ergül Akçiçek ve partililerin katılımıyla Arhavi İlçe başkanlığında bayramlaşma töreni gerçekleştirildi.

Oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşen Bayramlaşma töreni sırasında çeşitli konularda karşılıklı alış verişte bulunması ardından Arhavi Belediyesine geçti.

Ç.P.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ