Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Bayraktutan Meclise Hızlı Başladı

Bayraktutan Meclise Hızlı Başladı
  • 03.10.2018
  • Bayraktutan Meclise Hızlı Başladı için yorumlar kapalı
  • 18.396 kez okundu

CHP YDK Başkanı Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan yasama tatilinin bitmesiyle ve  1 Ekim TBMM’nin açılışıyla  140 Yazılı Soru Önergesi, 15 Kanun Teklifi ve 38 Meclis Araştırma önergesi verdi.

CHP YDK Başkanı Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan yasama tatilinin bitmesiyle ve  1 Ekim TBMM’nin açılışıyla  140 Yazılı Soru Önergesi, 15 Kanun Teklifi ve 38 Meclis Araştırma önergesi verdi. Meclis tatilini boş geçirmediği gözlenen Bayraktutan’ınseçim bölgesinde yaşanan sorunları gündeme taşımaya, Artvin’e ve Artvin insanına hizmet götürmek için muhalefet milletvekilinin yapması gereken tüm çalışmaları yapmaya gayret gösterdiğini  ifade etti.

Performansına yetişmenin mümkün olmadığı Artvin Milletvekili  Uğur Bayraktutan geçtiğimiz dönem ki Milletvekilliklerinde de Artvin ve ilçelerinde yaşanan tüm sorunları Meclis kürsüsüne taşımasıyla tanınmıştı.

Yeni döneme de hızlı bir başlangıç yapan CHP Artvin Milletvekili Avukat Uğur Bayraktutan’ın yeni dönem çalışmaları kuşkusuz Artvin insanının lehine olacağı gözleniyor.

Ç.P

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ