Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Borçka Acarlar Meslek Yüksekokulunda 2019-2020 Akademik Yılı Mezuniyet ve İsmet Acar Başarı Ödülleri Töreni Yapıldı.

Borçka Acarlar Meslek Yüksekokulunda 2019-2020 Akademik Yılı Mezuniyet ve İsmet Acar Başarı Ödülleri Töreni Yapıldı.
  • 12.11.2020
  • Borçka Acarlar Meslek Yüksekokulunda 2019-2020 Akademik Yılı Mezuniyet ve İsmet Acar Başarı Ödülleri Töreni Yapıldı. için yorumlar kapalı
  • 1.849 kez okundu

Meslek Yüksekokulumuzda dereceye giren mezunlarını ödüllendirdiği 2019-2020 Akademik Mezuniyet ve İsmer Acar Başarı Ödülleri Töreni, Kovid-19 pandemisi tedbirleri kapsamında gerçekleştirildi.

Törene; Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin TİLKİ, Borçka Belediyesi Başkan Vekili Nurhan KOÇAL, Borçka KYK ilçe müdürü Metin EJDEROĞLU, okulumuz öğretim elemanları, meslek yüksekokul bölümlerinde dereceye giren öğrencilerimiz ve ailelerinden en fazla iki kişi katıldı.

Pandemi nedeniyle tüm tedbirlerin eksiksiz uygulandığı törende katılımcılar, giriş-çıkışlarda ve tören esnasında, maske ve sosyal mesafe kuralına uydular.

Beş Programda İlk Üçe Giren Öğrencilerimize Tam, Yarım ve Çeyrek Altın Hediye Edildi.

Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende, okul birincisi Havva NAVDAR’ın mezuniyet kütüğüne isminin çakılması sonrasında Yüksekokul müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Muhammed ARDIÇ açılış konuşmasıyla öğrencilere seslendi.

Değerli iş adamı İsmet Acar’ın duygu ve düşüncelerini aktardığı video mesajı sonrasında ödül töreni gerçekleştirildi. İsmet Acar tarafından her yıl olduğu gibi bu yıl da bölüm birincilerine tam altın, ikincilere yarım altın, üçüncülere çeyrek altın hediye edildi. Beş programda toplam 15 öğrencimize ödülleri Rektörümüz Prof. Dr. Fahrettin TİLKİ, Borçka Belediyesi Başkan Vekili Nurhan KOÇAL, Yüksekokulumuz müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed ARDIÇ, Borçka KYK ilçe müdürü Metin EJDEROĞLU ve İnşaat bölüm başkanı Dr. Öğr. Üyesi İlknur Bekem KARA tarafından takdim edildi.

Mezun öğrencilerimize bundan sonraki yaşamlarında başarılar dileriz.

(Borçka Acarlar Meslek Yüksekokulu)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ