Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Borçka’daki Yardıma Muhtaç Aile İçin Yardım Kampanyası!

Borçka’daki Yardıma Muhtaç Aile İçin Yardım Kampanyası!
  • 15.11.2019
  • Borçka’daki Yardıma Muhtaç Aile İçin Yardım Kampanyası! için yorumlar kapalı
  • 99 kez okundu

Borçka’daki Yardıma Muhtaç aileye “#yardımcı olur musunuz funclup” üyeleri yardım kampanyası başlattı.

Artvin ve ilçelerinde yardıma muhtaç ailelere ve özellikle öğrencilere yardımlarda bulunarak kamuoyunun dikkatini çeken topluma güzel örnek olma yolunda emin adımlarda ilerleyen “#yardımcı olur musunuz funclup” üyeleri bu kez Borçka ilçesinde yardıma muhtaç bir aile için yardım kampanyası başlattılar.

Borçka Kaymakamlığı veAile ve Sosyal Yardımlaşma Borçka İlçe Müdürlüğü tarafından da yardımlarının yapıldığı aileye “#yardımcı olur musunuz funclup” üyeleri de gönüllü vatandaşların da desteğini alarak felçli olan ve çalışamayan Süleyman Şahingül ve ailesine umut ışığı olmayı hedefliyorlar.

Felçli olan ve çalışamayan Süleyman Şahingül’ün evine giderek ziyarette bulunan “#yardımcı olur musunuz funclup” üyelerinden Ufuk Karacan’ın başlatmış olduğu bu kampanya kısa sürede sosyal medya üzerinde dikkat çekmeye başladı.

Karacan gazetemize konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Bizler Şahingül ailesine yine yardımsever vatandaşların çağrısı üzere ziyaret ettik. Gördük ki Şahingül ailesinin evi yapılacak olan yardımlarla daha yaşanabilir bir seviyeye ulaşacak. Şuan Şahingül ailesinin evi oldukça eski ve bakıma ihtiyacı var. evdePvc yapımı, boya badana ve evin temizliği gibi işlerini yapmamız gerekiyor. Evi onarmaya gayret edeceğiz. Buradan tüm yardımsever gönüllü vatandaşlara sesleniyorum lütfen elinizden geleni hep birlikte yapalım. Yardımın büyüğü küçüğü olmaz herkes elinden geleni yaparsa bir aileyi daha sevindirmiş olacağız. Şuan bizler yardım kampanyamıza çağrıda bulunarak gönüllü yardımseverlere sesimizi duyurmaya çalışıyoruz. Sağ olsun vatandaşlar da bizlerin çağrısına kayıtsız kalmıyorlar. Bizler daha çok insana ulaşmak istiyoruz. Özellikle Borçka halkının daha duyarlı olmasını bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Gönül GÜNAY GÖKDEMİR

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ