Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Demokrat Parti, Şavşat’ta iddialı bir aday ile yola çıktı

Demokrat Parti, Şavşat’ta iddialı bir aday ile yola çıktı
  • 09.03.2019
  • Demokrat Parti, Şavşat’ta iddialı bir aday ile yola çıktı için yorumlar kapalı
  • 252 kez okundu

Cüneyt İnce, Bilgi, Birikim, Deneyimim İle Şavşat’a  Hizmet İçin Adayım

Demokrat Parti Şavşat’ta İl Genel Meclis seçimlerinde iddialı bir aday ile yola çıktı. Şavşat ilçesinin sorunlarını bilen, bilgi, birikim, deneyimi ile yola çıktığını belirten Demokrat Parti Şavşat Genel Meclis 1.Sıra adayı Cüneyt İnce, Şavşat ilçesinde kapı kapı gezerek seçmenle buluşarak hedeflerini ve yapmak istediklerini anlatıyor.

Demokrat Parti’nin Şavşat İlçesinde iddialı bir adayı var. İl Genel Meclis 1.sıra adayı olan Cüneyt İnce, basın kuruluşlarını da ziyaret ederek kendisini Şavşat halkına tanıtmaya çalışıyor. Türkiye’nin en köklü partilerinden olan Demokrat Parti’nin Türkiye’de çarenin adresi olduğunu ifade eden İnce, yaptığı açıklamada kısaca kendisini ve hedeflerini anlattı. İnce açıklamasında; “ 20.04.1979 Şavşat Çukur köyü Beriyet Mahallesi’nde doğdum. İlkokulu köyümde bitirdim. Orta okulu Ardanuç’ta yatılı okulda okudum. Liseyi yeşil ilçem Şavşat çok programlı lisede okuduktan sonra Yüksek eğitimimi Artvin Çoruh Üniversitesi Arhavi Meslek Yüksek Okulu’nda büro yönetimimi bölümünden mezun olarak tamamladım. Anadolu üniversitesinde sosyal hizmet bölümünde okumaktayım. Serbest çalışmaktayım. Doğruluktan, dürüstlükten, adaletten, özgürlükten yanayım. Ben vatanıma, bayrağıma,  sancağıma, dinime,Atatürk’üme bağlı genç delikanlı bir insanım. Serhat şehri yeşil ilçemi canı gönülden sevdiğim için ilçemizin ve köylerimizin sorunlarını bildiğim için sorunları çözmek için il genel meclis üyesi 1.sira adayı oldum. Uzun yıllar eski Bakanımız Hasan Ekinci ve Demokrat Parti çatısında siyaset yaptım. Siz değerli Şavşat halkından desteklerini bekliyorum” diyerek kendisini tanıttı.

Cüneyt İnce hedeflerini ise anlatırken; “ Bugüne kadar ilçemize hizmet etmiş tüm değerli büyüklerimize teşekkürlerimi sunuyorum. İlçemizin sorunlarını biliyorum. İşsizlik, tarım, göç, hayvancılık, su, ulaşım gibi alanlarda eksiklerimiz bulunmaktadır. Yatırım sorunlarını takip ederek ilçemize köylerimize hizmet edeceğim. Diyorum ki ŞAVŞAT DEMOKRAT PARTİ 1.SIRA İL GENEL MECLİS UYESİ Adayı  CÜNEYT İNCE. HERKES İÇiNHiZMET. MAZİMİZ YETER. İşte Gençlik, İşte Şavşat, İşte Demokrat Parti ve İşte aday. Yüce Türk milleti önünde saygıyla eğiliyorum” ifadelerine yer verdi.

Ç.P

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ