Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Dikkat! Arhavi ve Şavşat’ta Elektrik Kesintisi Olacak

Dikkat! Arhavi ve Şavşat’ta Elektrik Kesintisi Olacak
  • 06.11.2019
  • Dikkat! Arhavi ve Şavşat’ta Elektrik Kesintisi Olacak için yorumlar kapalı
  • 106 kez okundu

Dikkat 6 Kasım Çarşamba Günü, Arhavi ve Şavşat ilçelerinde  bazı bölge ve köylerde kısmı süreli elektrik kesintisi olacak

Çoruh EDAŞ Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre Arhavi ve Şavşat ilçelerinin bazı bölgelerinde 6 Kasım 2019 Çarşamba günü (Bugün) bazı bölgeler ve köylerde çeşitli çalışmalar nedeniyle kısmı süreli elektrik kesintisi yapılacağı duyuruldu.

Çoruh EDAŞ Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; Şavşat ilçesinde 6 Kasım 2019 Çarşamba günü 09.00 ila 15.00 saatleri arasında Bakım onarım çalışması kaynaklı kesinti uygulanacağı ve bu kesinti nedeniyle Şavşat ilçesine bağlı, Elmalı, Susuz, Arpalı, Ziyaret, Kireçli, Hanlı, Karaağaç ve Çamlıca köylerinde elektrik kesintisi gerçekleşeceği belirtildi.

Çoruh EDAŞ Müdürlüğü tarafından yapılan bir diğer açıklamada ise Arhavi ilçesinde 6 Kasım 2019 Çarşamba günü (Bugün) yatırım çalışmaları kaynaklı kesinti nedeniyle 08.30 ile 16.30 saatleri arasında Arhavi ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi’nde  elektrik kesintisi yapılacağı ifade edildi.

Çoruh EDAŞ Müdürlüğü tarafından yapılan bu açıklamalarda isimleri belirtilen bölgelerde programlı elektrik kesintisi nedeniyle verilecek rahatsızlıktan dolayı abonelerden özür dilenirken, yerel medyadan konuyla ilgili duyuru yapılması talep edildi. Bu bölgelerde yaşayan vatandaşların bu uyarıları dikkate almaları ve 3.şahıs kaynaklı elektrik kesintilerine ilişkin bilgi sahibi olmaları gerektiği belirtildi.

İlkay ÖZDEMİR

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ