Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Futbol Turnuva Plaket Töreni İle Son Buldu

Futbol Turnuva Plaket Töreni İle Son Buldu
  • 10.07.2019
  • Futbol Turnuva Plaket Töreni İle Son Buldu için yorumlar kapalı
  • 119 kez okundu

Borçka ve Hopa ilçelerinde 1-5 Temmuz tarihlerinde 11, 12, 13 ve 14 yaş altı kategorilerinde 23 Trabzonspor futbol okulundan toplam 54 takımın katılımıyla şenlik içinde  Borçka İlçe Stadında  töreni tamamlandı, müsabakalarda yer alan sporcular ise ödüllendirildi.

Trabzonspor alt yapıya verdiği önemi Artvin Borçka da bir kez daha göstererek  yetenekli oyuncuların tespiti  noktasında Trabzon’dan gelen alt yapı hocaları yetenekli oyuncuları tespit ederek,Türk futboluna kazandırılması noktasında alt yapının önemini bir kez daha gösterdi.

Trabzonspor Borçka Futbol okulunun ev sahiplinde bu yıl ikincisi düzenlenen turnuvanın kapanış töreninde konuşan Borçka Kaymakamı Hasan Hüsnü Türker, bu turnuvaya ilçe olarak ev sahipli yapmaktan mutluluk duyduklarını kaydederek, yetenek gösteren sporcuları ve eğitmenleri tek tek tebrik etti.

Turnuva sonucunda tüm sporculara madalya verilirken, katılan tüm futbol okulu yöneticilerine, turnuvanın anısına plakettakdim edildi.

Törende; Trabzonspor Futbol Okulları Genel Koordinatörü Necati Özçağlayan, Türkiye Geneli Trabzonspor Futbol Okulları Turnuvasına yaptığınız desteklerden dolayı Trabzonspor Kulübü ailesi olarak teşekkürlerini sunan yazılıplaket ise gazeteci Ziya Akyıldız’da unutulmadı.

Minik sporcular ise geleceğin en iyi sporcu olacaklarını ifade ererek,aralarında mini kutlama yaptılar.Kapanış törenine,Borçka Kaymakamı Hasan Hüsnü Türker, Trabzonspor Futbol Okulları Koordinatörü Necati Özçağlayan,Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bahattin Yetim,Borçka  Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Memiş Türk, bazı kurum müdürleri, sporcular vatandaşlar katıldı.

Ç.P

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ