Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Grup Manda ve Tanju Çelik Kafkasör Arenasını Salladı

Grup Manda ve Tanju Çelik Kafkasör Arenasını Salladı
  • 13.08.2018
  • Grup Manda ve Tanju Çelik Kafkasör Arenasını Salladı için yorumlar kapalı
  • 22.430 kez okundu

Karadeniz ve Ege bölgelerindeki illerden Artvin’e getirilen boğalar, bu yıl 2’ncisi düzenlenecek ‘Türkiye Boğa Güreşi Şampiyonası’nı öncesi Kafkasör yaylasında Manga ve hemşerimiz genç sanatçı Tanju Çelik’in muhteşem performanslarıyla dev bir konser gerçekleşti.

Karadeniz ve Ege bölgelerindeki illerden Artvin’e getirilen boğalar, bu yıl 2’ncisi düzenlenecek ‘Türkiye Boğa Güreşi Şampiyonası’nda, Kafkasör Yaylası’nda arenaya çıkacak. Artvin Boracılar Spor Kulübü tarafından düzenlenen şampiyona öncesi Kafkasör yaylasında muhteşem bir konser düzenlendi.

11 Ağustos Cumartesi günü akşam saatlerinde başlayan konserlere ilgi yoğundu. Konseri Artvin Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt, Boğacılar Spor Kulübü Başkanı Haluk Koçer ve çok sayıda vatandaş izledi.  Kimi vatandaşlar çadırlarında konserleri takip ederken kimi ise konser alanında doyasıya eğlendiler.

İlk olarak sahneye hemşerimiz genç yetenek Tanju Çelik sahne aldı. Konser alanında bulunanları doyasıya eğlendiren Tanju Çelik bir birinden güzel şarkılarını bu kez Artvinliler için söyledi. Çelik burada yaptığı konuşmasında, “Artvin’de memleketimde konser vermek benim en büyük hayalimdi. Artvinlilere bu doğa öyle güzel yakışıyor ki Artvinli olmaktan guru duyuyorum” dedi.

Şarkılarıyla alanda bulunanları doyasıya eğlendiren Çelik’e çiçek takdimini Boğacılar Spor Kulübü adıma Fikret Beyaz ve Erkan Torun takdim etti.

Daha sonra ise Grup manga konseri gerçekleşti. Hazırlanan sahnede erlerini alan Manga gurubu Artvinlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Bir birinden kaliteli şarkılarını seslendiren grubuna, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt çiçek takdiminde bulundu. Grup manganın solisti Ferman Akgül, bu doğada bu coğrafyada sizlerle olmaktan çok mutluyum diyerek Artvin halkına selamlarını söyledi. Gecenin sununda ise çok sayıda Artvinli grup manga muhteşem performansıyla doyasıya eğlendiler.

İlkay ÖZDEMİR

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ