Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Halı Saha Futbol Turnuvası Sona Erdi

Halı Saha Futbol Turnuvası Sona Erdi
  • 21.12.2018
  • Halı Saha Futbol Turnuvası Sona Erdi için yorumlar kapalı
  • 641 kez okundu

TFFHGD Artvin Şubesinin Düzenlediği Turnuvada Şampiyon Emniyet Müdürlüğü Oldu.

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Artvin Şube Başkanlığı tarafından düzenlenen Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvasında Şampiyon Emniyet Müdürlüğü oldu.

23 Kasım 2018 tarihinde başlayan turnuva, 17 Aralık 2018 Pazartesi akşamı oynanan final müsabakası ile sona erdi.

Zorlu rakiplerini geride bırakan Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü ve Emniyet Müdürlüğü Final müsabakasında karşı karşıya gelirken, Emniyet Müdürlüğü 6-1’lik skorla gülen taraf oldu ve Kurumlar Arası Futbol turnuvasının şampiyonu oldu.

Üçüncülük müsabakasında ise Milli Eğitim Müdürlüğü maça çıkmayınca DSİ takımı 3-0 hükmen galip sayılarak turnuvanın üçüncüsü oldu.

Final karşılaşmasının ardından dereceye giren takımlar ve gol kralına ödülleri takdim edildi.

Şampiyon Emniyet Müdürlüğü’ne kupasını Artvin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sadettin DAĞ, turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü takımına kupasını TFF İl Temsilcisi Uluer Çelik, turnuvayı üçüncü olarak tamamlayan DSİ takımına ise ödülünü TFFHGD Artvin Şube Başkanı Faruk Bülent Yazgül verdi.

Attığı 13 gol ile Gol Kralı olan Emniyet Müdürlüğü takımından Sinan Kahraman’a ödülünü Artvin İl Hakem Kurulu başkanı Halit Uçar takdim ederken, turnuvanın en centilmen oyuncusu Denizbank takımından Özay ÇİL oldu.

Ödül Töreni çekinilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ