Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Hopa Atatürk Ortaokul Kermes Etkinliği İlgi Gördü

Hopa Atatürk Ortaokul Kermes Etkinliği İlgi Gördü
  • 07.11.2019
  • Hopa Atatürk Ortaokul Kermes Etkinliği İlgi Gördü için yorumlar kapalı
  • 131 kez okundu

Hopa Atatürk Ortaokulu Okul Aile Birliği üyeleri ve veliler tarafından düzenlenen Kermes ilgi gördü.

Hopa Atatürk Ortaokulu Okul Aile Birliği üyeleri ve veliler tarafından düzenlenen Kermes ilgi gördü.

Kermese Kaymakam Abdurrezzak Canpolat, Belediye Başkanı Taner Ekmekçi Milli Eğitim Müdürü Sezai Aydın ve Şube Müdürü Aytekin Gürbulak, İçe Müftüsü, Gençlik spor İlçe Müdürü, Hopa Şoförler Odası Başkanı İsrafil Kotil, Siyasi parti İlçe Başkanları ile birlikte okul müdürleri, Öğretmenler ve veliler katıldılar.  Okul müdürü Lokman Seyis ve yardımcıları ile öğretmenler ile  Okul Aile Birliği Başkanı Umut Koç ve birlik üyeleri ilçe protokolünü kapıda karşılayarak “Hoş geldiniz” dediler.

Karşılama sonrası okul bahçesinde Okul Folklor ekibinin gösterisi alkışlandı.

Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat sıcak karşılama için oku yönetimi ve aile birliğine teşekkür ederek “Kermesiniz okulunuza hayırlı olsun. Ümit ediyorum ki velilerimizin bu özverili çalışmaları okulumuzun bir takım ihtiyaçlarının karşılanmasında da önemli katkı sağlar. Ben tekrar emek verenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi’de Belediye olarak eğitimeimkânları zorlayarak destek olmaya devam ettiklerini ifade ederek “Eğitim kurumlarımıza, öğrencilerimize yapılan her desteğin ülkemiz geleceğine yapılan bir yatırım olduğunun bilinci içinde olduğumuzun bilinmesini istiyorum. Okul yönetimine ve Oku aile birliğine de kermes hazırlığında gösterdiğiniz özverili çalışma için teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun” dedi.

Daha sonra okul çok amaçlı salonunda kermesin açılışını gerçekleştirildi. Kermese katılanlarda kermese destek olmaları gözlerden kaçmadı.

Ç.P

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ