Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Hopa CHP İlçe Örgütü: “Tek Amacımız Emaneti Geri Almaktır”

Hopa CHP İlçe Örgütü: “Tek Amacımız Emaneti Geri Almaktır”
  • 19.12.2018
  • Hopa CHP İlçe Örgütü: “Tek Amacımız Emaneti Geri Almaktır” için yorumlar kapalı
  • 26.061 kez okundu

Hopa Belediye Başkan aday adaylarından Turan Kasımoğlu’nun aday adaylığından çekildiğini kamuoyu ile paylaşması ardından İlçe yönetim kurulundan da açıklama geldi.

Yapılan açıklamada; “Tek ve ana amacımız olan belediyeyi devralma noktasında kişilerin bireysellikleri de bizim hedefimize asla olumsuz etki yapmayacaktır. Hiçbir kişi Cumhuriyet Halk Partisinden üstün değildir, üstün olan örgüttür.” İfadelerine yer verildi.

Hopa Belediye Başkan aday adaylarından Turan Kasımoğlu’nun aday adaylığından çekildiğini kamuoyu ile paylaşması ardından İlçe yönetim kurulundan da açıklama geldi.

Hopa CHP İlçe Yönetim Kurulu imzası ile yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Cumhuriyet Halk Partisi Hopa İlçe Örgütü olarak 2017 yılı Kasım ayında tüm üyelerin katılımıyla belirlenen delege seçimleri sonrasında, iki rakipli ilçe kongresinden oluşmuştur. Tek hedefimiz 2014 yılında kaybettiğimiz Hopa belediyesini devralmaktır. Yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte ilçedeki paydaşlarımızla yol haritamızı oluşturup hedefe kilitlendik.

31 Mart 2019 sürecine yaklaşılırken ana hedefimiz olan Hopa Belediyesini Devralmak stratejimizde hatasız bir süreç oluşturmak için, partili aday adaylarına eşit koşullarda, eşit mesafede ve demokrasinin tüm süreçlerini işletmek için yönetim olarak, parti tüzüğümüzün, genel merkezimizin ve il yönetiminin bilgi ve talimatlarıyla süreç devam etmektedir.

Sonucun bizler ve Hopa kamuoyu tarafından beklenmesi dışında bir şey yokken; Aday adaylarımızdan önceki dönem belediye başkanımızın yapmış olduğu sosyal medya açıklamasını üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Bizler tüm aday adaylarımızla ve paydaşlarımızla birlikte hedefe kilitlendiğimiz bu günlerde kişi odaklı değil, Hopa belediyesini mevcut siyasi iktidar partisinden emaneti geri olmak için, aday adaylarımızın bireysel egolarından uzak, bireysel fikirlerin değil, toplumsal fikirlerin bir arada tutup başarıya ulaşacağımızdan dolayı, kişilerin partisi değil, halkın partisi olarak yolumuza devam ediyoruz.

Tek ve ana amacımız olan belediyeyi devralma noktasında kişilerin bireysellikleri de bizim hedefimize asla olumsuz etki yapmayacaktır. Hiçbir kişi Cumhuriyet Halk Partisinden üstün değildir, üstün olan örgüttür. Kamuoyuna saygı ile duyurulur”.

İlkay ÖZDEMİR

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ