Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Hopa Gençlik Merkezi Kasım Ayında En Çok Sayfa Kitap Okuyanları Ödüllendirdi

Hopa Gençlik Merkezi Kasım Ayında En Çok Sayfa Kitap Okuyanları Ödüllendirdi
  • 13.12.2019
  • Hopa Gençlik Merkezi Kasım Ayında En Çok Sayfa Kitap Okuyanları Ödüllendirdi için yorumlar kapalı
  • 23.329 kez okundu

Hopa Gençlik Merkezi Kitap Kafe faaliyetleri kapsamında kitap okuma saatlerinde Kasım ayı en çok sayfa kitap okuyan gençleri ödüllendirdi.

Hopa Gençlik Merkezi tarafından kitap okumayı özendirme ve teşvik etme çalışmaları kapsamında çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Bu kapsamda Kitap Kafe faaliyetleri alanı içerisinde yer alan kitap okuma saatlerinde en çok sayfa kitap okuyan gençlerin ödüllendirilmesine de devam ediliyor. Hopa Gençlik Merkezi tarafından Kitap Kafe faaliyetleri kapsamında en çok sayfa kitap okuyan gençlere hediye takdim programına Hopa Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Zafer Yazıcı katıldı. Yazıcı ödül takdimi öncesinde yaptığı kısa konuşmada kitap okumanın önemine değinirken, öğrencilerin kitap okumalarını teşvik ve özendirme maksatlı olarak bu tür etkinliklerin artarak devam edeceğini söyledi. Konuşmanın ardından

Kitap Kafe faaliyetlerimiz kapsamında kitap okuma saatlerinde Kasım ayında en çok sayfa kitap okuyan gençlerimize Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Zafer Yazıcı ödüllerini takdim etti.Dereceye giren gençlerimiz adına pasta kesildi. Kitap okumada büyükler kategorisinde dereceye girenler;1.Aysima Meydan 512 sayfa, 2.Bora Çullu 434 sayfa, 3.Muhammed Eksilmez 280 sayfa, Minikler kategorisinde dereceye girenler;1.Derya Meydan 559 sayfa, 2.Aysima Ayaydın 512 sayfa, 3.Beyza Küçük 470 sayfa olarak belirlendi.

Ç.P.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ