Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Hopa’da CHP Belediye Başkan Adayı Ekmekçi’de Dur Durak Yok

Hopa’da CHP Belediye Başkan Adayı Ekmekçi’de Dur Durak Yok
  • 29.03.2019
  • Hopa’da CHP Belediye Başkan Adayı Ekmekçi’de Dur Durak Yok için yorumlar kapalı
  • 208 kez okundu

Hopa CHP Belediye Başkan Adayı Taner Ekmekçi; “İlçede gitmediğimiz mahalle, elini sıkmadığımız vatandaşımız kalmayacak dedik ve gece-gündüz demeden vatandaşımızın dertlini dinledik” dedi.

31 Mart Yerel seçimlerine sayılı günler kala Hopa CHP İlçe Merkezinde bir kez daha vatandaşlarla buluştu. Belediye Başkan Adayı Taner Ekmekçi, İlçe Başkanı Adnan İskender ve İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyesi adaylarının da katıldığı ziyaretlere Kadın ve Gençlik kolları üyeleri ve partililerde yoğun ilgi gösterdi.

Hopa CHP’nin esnaf ziyaretinde girdikleri her işyerinde sıcak ilgi ile karşılanan Taner Ekmekçi ve partililer de gösterilen ilgiden memnun kaldılar. İnönü-Dumlupınar ve Kars Caddesi üzerinde esnaf ziyaretlerinde bulunduktan sonra Taner Ekmekçi’de kısa bir değerlendirmede bulundu. Ekmekçi, her şeyden önce bizleri sıcak sevgi ile samimi bir şekilde karşılayan bütün esnaf kardeşlerime ve vatandaşlarımıza kalben teşekkür ediyoruz. Kampanyaya başlarken İlçede gitmediğimiz mahalle ve sokak kalmayacak demiştik. Sıkılmadık el, dertlini dinlemediğimiz vatandaş kalmayacak demiştik. Seçimlerin son durağında ilçe merkezinde esnaflarımızla kucaklaştık.

Biz halkımıza rahat bir nefes aldırmak, insanlarımızın gerilimden uzak kardeşçe bir arada yaşaması için geliyoruz. Ülkemiz İnsanı her sabah güne başlarken bugün yine ne olacak geriliminden yoruldu artık. İş dünyası dolardaki belirsizlikten, esnafımız ay sonu kira ve bağ kuru nasıl ödeyeceğim dertlnden yoruldu artık. Biz dertlere derman olmak için bu yola çıktık. Yerelde ilçemizde her vatandaşımızı bu gerilimden ne kadar uzak tutabiliriz, neleri yaparsak nasıl vatandaşımıza rahat bir nefes aldırabilirizin politikasını ürettik ve üretmeye de devam edeceğiz. İlçemizde her vatandaşımızın derine derman olmak çıktığımız bu yolda Mart’ın sonunda Bahar’ı getireceğiz” dedi.

Ç.P

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ