Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

HOPAPORT’a Siyasilerin Ziyaretleri Devam Ediyor

HOPAPORT’a Siyasilerin Ziyaretleri Devam Ediyor
  • 30.03.2019
  • HOPAPORT’a Siyasilerin Ziyaretleri Devam Ediyor için yorumlar kapalı
  • 189 kez okundu

Arhavi CHP Belediye Başkan Adayı Vasfi Kurdoğlu HOPAPORT’u ziyaret ederek Genel Müdür Meriç Burçin Özer’le görüştü.

31 Mart Yerel seçimlerine sayılı günler kala HOPAPORT’unda ziyaretçileri devam ediyor. HOPAPORT’u bu defa da Arhavi Belediye Başkan Adayı Vasfi Kurdoğlu ziyaret etti. Genel Müdür Meriç Burçin Özer tarafından sıcak bir ortam da karşılanan Kurdoğlu “Uzun zamandır sizleri ziyaret etmek istiyorduk, bugüne kısmetmiş, teşekkür ederiz” dedi.

Ziyarette HOPAPORT İK Müdürü Turan Kılıç’ta hazır bulundu. Vasfi Kurdoğlu ile birlikte ziyarete İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyesi adaylarda eşlik etti. Ziyarette bir değerlendirme yapan Vasfi Kurdoğlu Arhavi’yi daha ileri noktalara taşıma anlamında tecrübemizle bir yola daha çıktık. Ustalık döneminde diyebileceğimiz bu dönemde biz İlçemizin sorunlarını tek tek tespit ettik. Bugün yapacağız deyipte yapılmayan o kadar çok iş varki, bu da bizlerin gece-gündüz demeden çalışmamız gerektiğinin bilinci içindeyiz.

İlçemizin geleceğini şekillendireceğiz. Turizm yatırımlarına her türlü desteği vereceğiz. Ciddi bir istihdam yaratacak olan OSB projesinde her imkânı İlimiz, Komşu İlçemiz ve Arhavi’miz için değerlendireceğiz. Bizde proje bitmez. Önemli olan işi ehline vermek. Bizde inanıyoruz kiArhavilihemşerimiz 31 Mart’ta işi ehline verecektir” dedi.

HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer de Vasfi Kurdoğlu’na düşüncelerini kendileri ile paylaştığı için teşekkür etti. Genel Müdür Özer “Ülkemiz zor günlerden geçiyor. Bizler bile geçen yıla göre işlerimizdeki %30’uk azalmayı nasıl en hafif şekilde atlatabiliriz. Buna çare üretmeye çalışıyoruz. Zor bir göreve talipsiniz. Geçmiş tecrübeleriniz ışığında birçok zorluğu aşacağınıza inanıyorum. Hopa-Arhavi kardeş iki ilçe. Hopa’da ticaret bir şekilde Arhavi’den daha hareketli. Ancak içinde yaşanılan merkezin her zaman dezavantajlarını avantaja çevirmekte bir bilgi birikiminin sonu olur. Ben bu bilgi birikiminin şahsınızda ve ekibinde olduğunu hissediyorum.Sorunlarını çözmüş, yeni yatırımları ilçesine kazanmış bir Arhavi’den bizde mutlu oluruz.Özellikle OSB konusunu iyi değerlendirmeniz lazım.

HOPAPORT’ta çalışan personelimiz içinde Arhavili mesai arkadaşlarımız var. İstihdam konusuna önem veriyoruz. Biliyoruz ki HOPAPORT’ta iş ve canlılık olduğu sürece halkımızın da bundan yararlanacağını bilmenizi isteriz. Biz ciddi anlamda projeler peşindeyiz. Ülkemiz elbet bu zor günleri de aşacaktır. Biz buna inanıyoruz. Şahsınıza ve ekibinize çalınmalarınızda başarılar dilerim” dedi.

Vasfi Kurdoğlu ziyaret ardından Departmanları ziyaret ederek çalışanlarla tanıştı ve Arhavili olan hemşerilerinden destek istedi.

Ziyaret HOPAPORT İdari bina kapısında çekilen fotoğraf ardından sona erdi.

Ç.P

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ