Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar Hopa İlçesini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar Hopa İlçesini Ziyaret Etti
  • 07.11.2019
  • İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar Hopa İlçesini Ziyaret Etti için yorumlar kapalı
  • 107 kez okundu

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar Hopa Eski Belediye Başkanı Nedim Cihan’ın cenaze törenine katılarak acılı ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileklerinde bulundu.

Okul ziyaretleri kapsamında Hopa Hüsnü Ciner İlkokulunda yönetici, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Acar: ” Öğretmenlik kutsallıkla atfedilen bir meslektir; bu meslekte sınıf öğretmenlerimiz, eğitim sistemimizin mihenk taşlarıdır. Okul hayatına başladığında yeteneklerini keşfeden ve bu yetenekleri destekleyen bir öğretmenle tanışan çocuklar, başarı yolunda emin adımlarla ilerler. Kitleleri etkileyecek ve yönlendirecek güç; biz öğretmenlerin elindedir. Artvin ilimizdeki tüm eğitim paydaşlarımızla, bu kentin çocuklarına en güzel geleceği hazırlamak için canla başla çalışmaktayız. Bu ekibin bir parçası olan tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Okul bünyesinde açılan Müzik ve Resim sınıflarını ve örnek uygulamaların yapıldığı derslikleri ziyaret eden Acar öğrencilerin yeteneklerinin geliştirilmesi adına yapılan tüm faaliyetleri desteklediklerini belirterek okul yönetimini ve öğretmenleri tebrik ederek ziyaret programını sonlandırdı.

Hacer ERER

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ