Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

İl Müdürü Fahri ACAR’ın Online DYK Ziyaretleri Devam Ediyor

İl Müdürü Fahri ACAR’ın Online DYK Ziyaretleri Devam Ediyor
  • 24.09.2020
  • İl Müdürü Fahri ACAR’ın Online DYK Ziyaretleri Devam Ediyor için yorumlar kapalı
  • 3.392 kez okundu

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, geçtiğimiz haftalarda başladığı online destekleme ve yetiştirme kursu ziyaretlerine bugün Merkez Gazi Ortaokulu ile devam etti.

Gazi Orta Okulunda 8. Sınıf öğrencilerine yönelik devam eden destekleme ve yetiştirme kursuna canlı olarak bağlanan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, yabancı dil dersindeki öğrenci ve öğretmenlerle bir süre sohbet etti.

Canlı bağlantıda öğrencilere seslenen ACAR, “Sevgili öğrenciler pandemi döneminde öğretmenleriniz, yöneticileriniz büyük özveri ile sizi eğitimle buluşturuyor. Sizler de bu fırsatı iyi değerlendirerek başarıya giden yolda emin adımlarla yürüyorsunuz. Örnekler gösteriyor ki planlı çalışma başarıyı da beraberinde getiriyor. Pandemi ile mücadele kurallarına uymaya, ailemize ve çevremizdekilere de örnek olmaya devam ediniz. Çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.

Online ziyaretler sınıflarda bulunan etkileşimli tahtalar ile kurulan bağlantı sayesinde canlı olarak gerçekleştiriliyor. Öğrenci ve öğretmenler İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR ile karşılıklı olarak sohbet edebiliyor.

(Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ