Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Şube Müdürlerinin Katılımıyla Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Şube Müdürlerinin Katılımıyla Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
  • 15.04.2019
  • İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Şube Müdürlerinin Katılımıyla Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi için yorumlar kapalı
  • 101 kez okundu

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Şube Müdürlerinin Katılımıyla Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci başkanlığında;  sınavla öğrenci alacak ortaöğretim kurumlarına ilişkin merkezi sınav başvuru  uygulama kılavuzu ve yönergesi hakkında bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.

Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile ilçelerde ortaöğretime geçiş sınavından sorumlu şube müdürleri ve Rehberlik  ve Araştırma Merkezi kurum müdürü katıldı. Kılavuz incelenerek uyulması gereken hususlar üzerinde gerekli hatırlatmalarİl Milli Eğitim Müdürü AbdulcelilKahveci tarafından yapıldı.

Toplantıda Tasarım Beceri Atölyeleri ve yaz döneminde uygulanacak olan bilim, sanat, spor, doğa kampları görüşüldü. İl Milli Eğitim Müdürü Kahveci’nin iyi dilek ve temennileriyle toplantı sonlandırıldı.

Ç.P

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ