Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

İş Adamı Ve Aynı Zamanda Boğacı Yılmaz Köse’den Teşekkür

İş Adamı Ve Aynı Zamanda Boğacı Yılmaz Köse’den Teşekkür
  • 05.07.2019
  • İş Adamı Ve Aynı Zamanda Boğacı Yılmaz Köse’den Teşekkür için yorumlar kapalı
  • 168 kez okundu

Artvin halkına uzun zamandır hizmet veren Bibak AVM sahibi, İş adamı ve aynı zamanda Boğacı Yılmaz Köse, 39. Kafkasör Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen boğa güreşlerin sona ermesinin ardından teşekkür mesajı yayınladı.

  1. Kafkasör Boğa güreşlerinin baş kategorisi birincisi olan “ Sabri” isimli boğanın sahibi Yılmaz Köse, başta basın mensupları ve yerel medya temsilcilerine teşekkürlerini sundu. Köse, Artvin’imizin önemli kültürlerinden biri olan Boğa güreşlerimiz yaşatmaya yönelik heryıl yaptığımız festivalimizin 39’uncusu sona erdi. Kazasız belasız bir festival geçirdik.

Başta mülkü amirimiz  Sayın Valimiz Yılmaz Doruk olmak üzere a festivalin organizatörlüğü yapan Belediye Başkanımız Sayın Demirhan Elçin’e hakemlerimize, boğa yetiştiricilere, sağlık ekiplerine, Jandarma personelimize ve Artvin halkına şükranlarımı sunuyorum.

Büyük emek verdiğimiz Sadıkoğlu boğa üretim çiftliğinden Kafkasör’ümüze baş boğa çıkartmanın mutluluğu içindeyiz. Emeği geçen çalışanlarıma ve aileme teşekkür ediyorum. Özenle yaptığımız her işte netice almak şirketimizin başlıca felsefesi  haline gelmiştir. Bu nedenle gelecek nesiller bırakacağımız bu güzel mirası devam etmesi adına elimizden gelen her desteği vermeye hazırız. Artvin halkına saygıyla duyurulur.

Ç.P

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ