Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

İYİ Parti Eski İl Başkanlarına Plaket

İYİ Parti Eski İl Başkanlarına Plaket
  • 22.10.2018
  • İYİ Parti Eski İl Başkanlarına Plaket için yorumlar kapalı
  • 23.201 kez okundu

İYİ Parti İl Başkanı Necat Kaşıkçı, kurucu il başkanı ve İYİ parti Artvin Milletvekili adayı olan Filiz Akyüz ve daha sonra görevi devralan, partinin yeniden yapılanması kapsamında 80 il başkanıyla birlikte istifa eden Köksal İspirli’ye partiye verdikleri emek, sundukları katkı ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti. Plaket takdiminde İl başkanıyla birlikte İl teşkilat üyeleri de hazır bulundu.

Eski İl Başkanlarımız Sayın Akyüz Ve Sayın İspirli’ye Teşekkür Ediyoruz.”

İYİ Parti İl Başkanlığı’nda düzenlenen plaket töreni öncesi kısa bir konuşma yapan İYİ Parti İl Başkanı Necat Kaşıkçı;”Partimizin kurucu başkanı sayın Filiz Akyüz ve onun milletvekili adayı olması sonrası görevi devir alan Sayın Köksal İspirli’ye özverili çalışmaları ve en zor dönemde partiyi kurarak bugünlere getirdikleri için teşekkür ediyorum. Genel Merkezimizin bu değerli arkadaşlarımızı onurlandırmak ve teşekkür etmek için plaket vermeyi uygun gördüler.

“SİZDEN ALDIĞIMIZ BAYRAĞI DAHA DA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ.”

Yönetim Kurulu arkadaşlarımız adına sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. En zor zamanda, kimsenin gelmediği, paranın olmadığı, şartların en zor olduğu anlarda bu partiyi kurdunuz ve bugünlere getirdiniz. Biz de sizden devraldığımız bu bayrağı daha ileriye götürmek için çalışacağız. İnşallah muvaffak oluruz.

Genel Başkanımıza seçimlerde yapılanları konuşursak zamanımız yetmez. Kamyonlarla yol kesmeler, elektriklerin kesilmesi, salonların verilmemesi, özel salonlara bile karıştılar. Gerçekten anlatılması güç bir süreç yaşandı. Kuramazsınız dediler, kuruldu, seçime giremezsiniz dediler, seçim takvimini İYİ Parti’nin giremeyeceği bir tarihe ayarladılar, engelleyemediler girdik, TBMM’de gurup kurduk ve bugün gurubu bulunan bir parti isek Sayın Filiz Akyüz ve Köksal İspirli gibi birbirinden değerli diğer il başkanlarımızın ilçe başkanlarımızın teşkilatlarımızın sayesinde oldu.

“BU PLAKET GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRÜN BİR SEMBOLÜDÜR.”

Burada verdiğimiz plaket, çok değerli başkanlarımıza gönülden bir teşekkürün sembolüdür. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in görevini devreden tüm il başkanlarına selam ve teşekkürlerini iletiyor, teşekkür ediyorum. Biliyoruz ki, vatanını, milletini seven, en zor günlerde bile görevini en iyi şekilde yapan çok değerli arkadaşlarımız olarak her zaman yanımızda olacaksınız ve bizlerde her zaman yanınızda olacağız. Allah yolumuzu açık etsin” şeklinde konuştu.

İYİ Parti kurucu Başkanı ve İYİ Parti Milletvekili adayı Filiz Akyüz’e plaketini İYİ Parti İl Başkanı Necat Kaşıkçı takdim etti. Değerlendirmelerde bulunan İYİ Parti kurucu il başkanı ve milletvekili seçimleri milletvekili adayı Filiz Akyüz,” İYİ Parti’yi çok zor bir dönemde, çok zor şartlarda kurduk. Şunu söylemek isterim ki asla bundan pişmanlık duymadım. Biz bunu birlikte yaptık. Aynı şeyi yine onurla yaparım. Bir yere gitmiyoruz. Buradayız. Genel Başkanımız var olduğu sürece ben her zaman varım. Ben de Necat Kaşıkçı başkanımıza başarılar diliyor, teşekkür ediyorum”dedi.

Eski İl Başkanı Köksal İspir ise plaketini Belediye Meclis Üyesi Tahsin Aslan verdi. Köksal İspirli’de plaketini aldıktan sonra yaptığı açıklamada; “ Başta Kurucu İl Başkanımız Genel İdare Kurulu Üyesi Filiz Hanım,, Başkanımız Necat bey bizi bu toplantıya çağırdılar, bir araya gelmemize vesile oldular. Çok üstün bir başarı sağladığımızı söyleyemem. Bu plaketi bize layık görüp onurlandıran Genel merkezimize, genel başkanımız sayın meral Akşener’e teşekkür ediyorum. Biz daha başarılı daha da iyi olmamızı isterdik. Daha iyisini yapacak kadroların oluştuğunu düşünüyorum. Bizim ki ilk adımdı. En zor alnıydı. Parti kişiler üzerinden yürüyen bir hareket değildir.

Tahsin başkanım güzel sözlerle beni onurlandırdı ama burada kişi ayırımı yapmadan Artvin genelinde 720 kişi den oluşan yönetici kadrolarıyla bu büyük bir çaba ve büyük bir emek sarf edildi. Zor bir dönemde yeni kurulmuş bir partinin aldığı oy oranı da herkesin taktirini topladı. Ancak bizim çıtamız yüksekti ve aldığımız oy bu hedefe göre yeterli değildi.

Bundan sonraki kadroların da partiyi daha ileriye götüreceğine olan inancımız tamdır ve şunu bilmelerini istiyorum ki her zaman yanlarında olacağız. Destekçileri olacağız ve hiçbir zaman yalınız bırakmayacağız. Bir kere daha çok teşekkür ediyorum ” diye konuştu.

Plaket töreninin ardından aile fotoğrafı ile birlik ve beraberlik mesajı verilerek toplantı ve tören sona erdi.

Ç.P

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ