Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

İyi Parti’de Belediye Meclis Üyesi Rozeti

İyi Parti’de Belediye Meclis Üyesi Rozeti
  • 15.04.2019
  • İyi Parti’de Belediye Meclis Üyesi Rozeti için yorumlar kapalı
  • 197 kez okundu

31 Mart Yerel seçimlerinde CHP ile ittifak yapan İYİ Parti’den Belediye Meclis Üyesi seçilen Olgun Çakal ve Gökhan Atabey, seçim sonrası İYİ parti rozetini taktı. Meclis Üyelerine rozeti İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Emrah Özkan taktı.

İlçe Başkanı Özkan yaptığı açıklamada; Biliyorsunuz İYİ parti 31 mart yerel seçimlerine CHP ile “Millet İttifakı” yaparak girdi. Millet İttifakı, Artvin Merkezde Cumhur İttifakına karşı seçim çalışmaları yaptı.

Görünürde, maddi manevi üstünlük, Her şey Cumhur ittifakındaydı. Para, bürokrasi, bakanlar, güç, Cumhurbaşkanı, kısaca her şey onlardaydı. Millet İttifakında ise sevgi vardı, el ele tutuşmak vardı. İnanç vardı. Hiç kimseyi ötelemeden, saygı sevgi vardı. Gerçekten Artvin’e hizmet etme sevdası vardı. Biz kapı kapı dolaştık. İnsanlara uçuk, yapamayacağımız vaatlerde bulunmadık.

Bir şeyi anlattık. Görüşümüz ne olursa olsun. Biz Artvinliydik, Artvin’de yaşıyorduk. Onun için kardeşiz dedik. Kimseyi ötekileştirmedik. Artvin Halkı Millet İttifakına inandı, güvendi ve oy verdi. Belediye Başkanlığını İyi Partinin de desteklediği, Millet İttifakının adayı CHP’lİ Sayın Demirhan Elçin kazandı. Bu seçimde İyi Parti Belediye Meclisi Üyeliğine 2 arkadaşımız CHP listesinden seçildi. Görev tamamlandı. tekrar İYİ Parti üyeliklerine aldık.Bu nedenle Olgun Çakal ve Gökhan Atabey arkadaşımıza İYİ parti rozetlerini taktık.

Ben bu seçim sürecinde uyum içinde çalışan gerek İYİ Parti İl Başkanımız Sayın Necat Kaşıkçı’ya, gerek CHP İl Başkanı Sayın Ahmet Biber’e, CHP Merkez İlçe Başkanı sayın Cüneyt Öztürk’e, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı olarak teşekkür ediyorum. Artvin Belediyesi Meclis Üyeliğine seçilen Olgun Çakal ve Gökhan Atabey’e başarılar diliyorum. Artık hizmet zamanıdır.” dedi.

Ç.P.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ