Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

“İyilik Ekseninde Aile” Konulu Panel Düzenlendi

“İyilik Ekseninde Aile” Konulu Panel Düzenlendi
  • 09.05.2019
  • “İyilik Ekseninde Aile” Konulu Panel Düzenlendi için yorumlar kapalı
  • 264 kez okundu

Artvin İl Müfltüğünce “İyilik Ekseninde Aile” Konulu Panel Düzenlendi.

Aile Haftası etkinlikleri çerçevesinde toplumsal farkındalığı artırmak, iyilik eksenli ahlaki değerlerin hayatımıza hakim kılınmasına katkıda bulunmak amacıyla Gençlik Merkezi Toplantı Salonunda; Kur’an Kursu Öğretici Zeynep Şen’in moderatörlüğünde Ailede İletişim Dili ve Teknoloji Bağımlılığı konusunda Nesrin Uyğur’un, İyilik Ekseninde Aile konusunda Kur’an Kursu Öğreticisi Selma Kiraz’ın, Müslüman Gencin Dünyaya Bakışı konusunda Kur’an Kursu Öğreticisi Sultan Avcı’nın konuşmacı olarak katıldığı bir panel düzenlendi.

Panel Hz. Aişe Kur’an Kursu’nda hafızlık yapan Öğrenci SevdeYıldırım’ın Kur’an-ı Kerim okumasıyla programa başlandı. Panele İyilik Evlerinde kalan öğrenciler ve Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürlüğüne bağlı Çocuk Evlerinde kalan öğrenciler ile birlikte lise ve üniversite öğrencileri programa katıldılar.

“İyilik Ekseninde Aile” Konulu Panelde, “2019 yılı Aile Haftası Etkinlikleri çerçevesinde Manevi değerlerin bireyden aileye, aileden topluma doğru yaygınlaştırabileceği göz önüne alındığında ailedeki bireylerin birbirlerine güzel ahlak noktasında örneklik oluşturmalarının önemi artmaktadır” denildi.

Program katılımcılar tarafından beğeniyle karşılandı.

Ç.P

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ