Demokrat Çoruh Gazete ve Matbaası -

Kahveci, Gazi Ortaokulunda Mesleki Çalışma Programına Katıldı

Kahveci, Gazi Ortaokulunda Mesleki Çalışma Programına Katıldı
  • 07.09.2018
  • Kahveci, Gazi Ortaokulunda Mesleki Çalışma Programına Katıldı için yorumlar kapalı
  • 12.088 kez okundu

İl Milli Eğitim Müdürü AbdulcelilKahveci Gazi Ortaokulunda Mesleki Çalışma Programına Katıldı

İl Milli Eğitim Müdürü AbdulcelilKahveci, Gazi Ortaokulunda 2018 Eğitim Öğretim Dönemi Mesleki Çalışma Programı kapsamında düzenlenen programa katıldı.  Gazi Ortaokulunda öğretmenlerle bir araya gelen Kahveci, 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı için gerekli hazırlıkların tamamlandığını ifade etti.

Mesleki Çalışma Programı kapsamında ‘Öğretmenlerimizle 2023’e Projesi, Kapsayıcı Eğitim hizmetiçi eğitim faaliyetlerinin de düzenlendiğini belirten Kahveci, yıl boyunca öğretmenlerimizin mesleki gelişimlerine katkı sunacak hizmetiçi eğitim faaliyetlerinin sürdürüleceğini, bu çalışmaların tüm öğretmenlerin faydasına sunulacağını belirtti.

Eğitimde başarının sağlanabilmesi için öncelikli olarak öğrencilerimizi birey olarak her yönden tanımalı, ilgi ve becerilerini fark etmeliyiz diyerek rehberlikte yöneltme faktörünün önemini vurguladı.

Kitap okuma alışkanlığının kazandırılmasına yönelik çalışmaların önemine değinen Kahveci,  değerler eğitimi konusunda okullarda başarılı çalışmalar yapıldığını ifade etti.

Örnek uygulama ve çalışmalarından dolayı öğretmenlere teşekkür eden Milli Eğitim Müdürü AbdulcelilKahveci, tüm maarif camiasına sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diledi.

Ç.P

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ